Licurici de ianuarie-februarie 2009 (169)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Bravoooo!Andra, felicitari!
Crisspy, sa te tii de'acu , ai dupa cine alerga.

Roxana - superba Eva , se face din ce in ce mai frumoasa
Miere- in ce priveste dieta si alaptarea, la mine asa s-a intamplat. Poate ca am inceput prea brusc si de aceea a scazut productia de lapte.
Daca tu deja faceai ceva sport, poate ca nu se intampla nimic.

Andeea- nu merg la nici o sala...fac acasa cateva exercitii 10 - 20 min, nu mai pap paine, dulciuri si nici seara dupa ora 6.
Deocamdata am pierdut 1 kg pe care l-am pus inapoi cu ziua lui Leo .
Mai vb intr-o luna ...sa vad daca reusesc sa mai scad din kg .
Tu ce mai faci? tot in Romania?

Anna - ce frumoasa e Eva are niste ochi frumosi Si Vladut e un scump

O zi buna tuturor.


" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ce scumpa e Andruska! Bravo!
Porumbita, cum te simti? cum a fost?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

ms, a fost ok la colono, a fost cumva partiala, doar 50 cm; marti fac prima ligatura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi ani, Andra! Te pupam, fetita mare si dulce!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

La Multi Ani Andra!! sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii in viata!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

La multi ani Andra!! sa fii sanatoasa si fericita si sa aduci numai bucurii alor tai!! Criss sa va traiasca junioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata,

Multumesc fetelor de urari, sunteti niste scumpe !

Am facut petrecerea la parintii sotului la tara, a fost OK, numai ca a fost extrem de cald (noi adultii suntem rupti in 9). Andruska nu a vrut sa manance mai nimic, laptele a fost de baza, cred ca de la caldura.

A ales de pe tava oja, un microscop de jucarie si verigheta .

In schimb mi-a facut sotul bucata cu tortul: a facut comanda la cofetaria gresita si a iesit oribil. Cand l-am vazut imi venea sa-l bag cu capul in tort, nu va zic ce nervi am avut. Dar se pare ca in familia noastra e ceva cu torturile astea de la evenimente majore: la nunta ne-au adus tortul gresit, la motul lui Razvi s-a pleostit martipanul si a culminat acum la Andra cu un fiasco . Poate data viitoare...

Sper ca toata lumea e bine, sanatoasa!

Acum urmeaza analizele Andrei sa vedem cum stam si gradinita lui Razvi - am niste emotii cat casa, desi nu ar trebui.

fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

aoleu, imi pare rau de tort. lasa ca data viitoare precis va fi mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Buna,

Noi ne-am intors (iar) din vacanta ; am fost de data asta la Bran, a fost tare frumos.

Nadia e lipita de mine non-stop, parca e mai rau ca sora-sa (nu credeam ca se poate).

Ah, a participat la munte la "Mini-Miss" si a fost pe locul 4 din vreo 30 de fetite, majoritatea mai mari. A cantat foarte frumos "Calul Balan", a defilat si a vorbit in microfon fara sa se intimideze de loc; a zis "Sunt Nadia Nicoiecu, am tei ani si sapte luni si sunt din Bucuiesti. Si atat, acum o sa cant"

Mergi la inceput