Licurici de ianuarie-februarie 2009 (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Rox, ce scumpa e Eva cu funditele in par (avem si noi funditele alea de la H&M ) si are niste bucle de ma termina, iar Patrik niste ochi e asa frumos

Dark, pupam degetelul de supererou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

fetelor am si eu o intrebare"aveti cumva un carucior(usor)care nu va mai este de folos??
La Elena am avut un carucior sport, destul de usor si ok numai ca rotile din spate s-au tocit rau de tot.. si pentru 1/2 an nu mai cumpar carut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

"neata,

Carmen din pacate nu te pot ajuta, caruciorul nostru sport l-am dat unei prietene si la primavara cred ca il iau inapoi pt Andra...asta daca o sa mai vrea sa stea in el ca deja am ajuns sa mergem in parc in carucior si ne intoarcem pe jos sau in brate. Razvi insa moare sa stea in caruciorul ei , e un puturos.

Rox ce mai face mandra? Sunteti mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Crisspy si eu la Stefan am gresit, ca anul trecut cand era Elena mica, il duceam sus( pe copertina caruciorului) apoi cu bucicleta, si cand merge cu tati merge calare...Luni i-a dus Radu la gradinita( cu mine ar fi plans) si Stefan a fost calare iar Elena in brate.. noroc ca fac 5 min pana la gradi, ca altfel il rupe pe tati..
Ieri a fost ziua sotului, si i-am facut un tort, Stefan a stat langa mine m-a ajutat, iar Elena a varsat resturile de la o punga de stiksuri in crema, asa ca am avut crema dulce sarata, Stefan i-a dat un pup, a cantat Multi ani traiasca si poi i-a cerut rucsacel ursulet de la Samsonite( stie baiatul ce vrea).
Azi i-am cumparat ghiozdanel( de la librarie) Elenei... mai are putin si incepe gradi.. si tot azi am platit gradinita pt luna septembrie... mi s-a golit portofelul!

Voiam sa va mai intreb( cred ca s-a mai discutat dar nu mai retin):"Indemnizatia si alocatia se platesc pentru o luna in urma sau pt luna curenta?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pentru luna anterioara, Carmen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Daca doriti sa vedeti un cetatean turmentat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

vaaaai ce tare e cetateanca!!! bestiala!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

ff tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Bravo, Andrusca! Asti totala! Esti fetita mare, la 1 an asa e frumos ca domnisoara sa mearga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Bravo Andrusca!

Mergi la inceput