** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (89)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Bravo bianca! Vroiam si eu sa nasc natural si neprogramat :(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

La multi ani,Oana!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010 si 26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Otilia pana la urma am pus o fusta gri inchis dreapta cu o camasa yvoar(sper ca am scris corect) pantofi aproape de nuanta camasii si geanta asortata la pantofi plus machiaj discret!

interviul mi s-a parut ok mai mult o formalitate, cv-ul fusese trimis catre branch manager cu o descriere pozitiva din partea directorului regional si din cate am inteles faptul ca am trecut acel interviu conteaza destul de mult, acum voi vedea ce va fi, eu tot astept cu sufletul la gura intalnirea cea mare de vineri! Acel job de vineri mi-l doresc ff mult!


Victo exact ce ai scris am vrut sa zic si eu cu ceva timp in urma,dar am preferat sa tin pt mine, din pacate nu sunt la fel de priceputa la manuit cuvinte si cred ca ar fi sunat altfel spus de mine!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Anca bafta multa vineri, sa iasa ce iti doresti! si cred ca te-ai imbracat foarte bine, din ce descrii...

la multi ani Oana! sa fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri de o viata frumoasa!

offf...a inceput ploaia si baietii mei sunt la cumparaturi...sper sa nu ii ude prea tare, cel putin pe cel mic

eu am venit acasa mai devreme, eram super infrigurata, m-am bagat in pat si am adormit instant... cand m-am trezit eram ceva mai bine, muream de cald dar astept sa revina si pofta de mancare, ca am slabit iar intr-o zi foarte mult...si nu mai pot manca tre sa am putere pentru piticut. am pus o ciorbita la facut...maine vine tata, asa ca trebuie sa fac mancare pentru mai multe guri ...

aaa, ne-am vazut cu Larisa la mare, Doamne ce ochi au copiii astia, Nectarie si Alexia, sunt minunati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani, Oana! Fiecare an sa iti aduca tot mai multe impliniri si bucurii alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Bravo bianca! Vroiam si eu sa nasc natural si neprogramat :(


Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


daca pe viitor vei fi intr-o alta tara vei avea ocazia asta, de il vrei si pe al 3-lea

LA MULTI ANI OCHIDUT!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

LA MULTI ANI OANA, SA TE BUCURI DE TOT CE-I MAI FRUMOS PE LUME!

Bumble poate ai facut enterocolita daca zici ca ai si febra. Sanatate multa iti doresc.

Iuliana nu-ti mai schimbi semnatura mami, ca ma derutezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Buna seara delfinariu!

La multi ani Oana! Sa fi sanatoasa si fericita pana la adanci batraneti!
Nu am mai intrat de f mult timp sa va citesc sau sa va scriu pt ca am fost/ suntem in campanie. Am citit ultimele pagini din acest capitol, dar mare lucru nu mai stiu despre voi.....
Baby, felicitari! cum e viata in 4?
Racusor, ai grija de tine!
Paula, te ai lasat de fumat? Bravo!
Alice, ce mare s a facut Radu, dar si frumos foc!
Puiutz, ce mai face Raducu?
Crispro, gata incepi vreo afacere? Bravo pt decizia luata! Vladut ce face?
Anca, multa bafta la interviu!
Otilia, cat de mult imi place poza ta de profil!
Mycya, tare mult mi a placut cum ai povestit!

R e bine, cu bona e cel mai cuminte copil, mananca tot si adoarme in patutul lui singurel. In weekend avem mari figuri

Va pup, nb!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Woow Micya ce barbata esti. Bravo tie!Felicitari prospetei mamici si multa sanatate. Da' ia zi: de mancare ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani, Oana draga!!! Sa ai parte de multe,multe bucurii,de si mai multe impliniri, de si mai multa iubire si de maximum de sanatate! Esti un om, o mamica, o femeie de milioane! Sper sa ai o zi cel putin la fel de frumoasa ca tine! Te pup cu drag!

Of, nu mai ai timp sa scriu, is tare obosita, am fost azi dupa marfa. Maine fac niste interviuri, am 10 persoane maine, si inca 6 pe miercuri. Cu V am stat putintel,la magazin inca is multe de facut, pe voi va citesc pe fuga si de scris... mai deloc.

Dar va pup tare pe toate, mi-e dor de citit pe indelete si de stat la povesti. Sper, in curand.

Fug la somn!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput