Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *442*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Chato, ce fain e la socrii!!! Ce-mi place ca pana si gardul e din piatra!!!

Simo, important e sa distreze copiii, nu-i intereseaza pe ei varsta! In plus, tot cineva care are de-a face cu copiii, stie cum sa se joace cu ei.

Dodo, daca nu-i vorba de sanatate, atunci nu te necaji.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Vai, cum era sa uit! Mada, sanatate multa, multi ani fericiti alaturi de sot si copii!!!

Bravo Magdy pt suma adunata pt Iulia! Faza cu zumba cand e?

Pisigriu, te-ai intors, sau tot la mare esti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Tot eu! Fetele, la botez treb imbracat copilul complet in alb, sau care-i regula?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Chatonel ce rapid te-ai executat
Admirat Izia super rontzaibila , imi place cum ii sta cu parul mai lung, e tare frumusica
M-as duce si eu in vacanta la socrii tai, faine locurile si locatia !



Kea, maine le postez la bazar, la unele mai fac eu cate o poza , multumesc pt ajutor, esti super organizata, initial nu am vazut biletelele din buzunarele blugilor cu nr pozei, f tare

La botez e frumos sa fie imbracat tot in alb dar din cate stiu nu e musai





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, vezi ca si tu ai promis niste poze


Andiaroro, pe unde mai umblati de nu mai dai niciun semn de viata ?!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Nu-s organizata, sunt imprastiata imprastiatelor, dar am incercat sa te incarc cu cat mai putin. Ar fi trebuit sa fac si descrierile, dar ...

Deseara pun link, s-a trezit gandacul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

La multi ani, doamba!

KEA, danke, am raspuns. Ntzzz, oi fi tu imprastiata, dar traiesti in Nemtia si cred ca s-a luat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

multumesc de sustinere...am scris pe mail-ul comun cate ceva si am salvat si eu afisul cu sms-ul

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Eu am o conexiune la net de-mi vine sa-mi iau cimpii...

Kea, miine ajungem in Iasi. Luni, adica :) Sanatate !

Anamariame, am fost azi si am vazut hotelurile...pe afara :). Par sa arate civilizat, au piscina (dar cea pt copii cred ca are 110cm, deci nu e mica-mica) - unde desigur e muzica taaaaaaare (si cam house).
Pe afara hotelurile arata bine in sensul ca au geamuri mari, balcoane maricele, AC. E mult spatiu verde in jur, sunt citeva scrinciobe...arata ok.
Plaja e cu sezlonguri, bar/terasa si muzica. Nu e chiar pe gustul meu, dar ma bazez ca in septembrie o sa fie ceva mai pustiu si mai liniste. Apa era mai rece ca in 2 mai - sau asa mi s-a parut mie - dar fara alge.

Oricum, la 700/5 nopti (parca) cu all inclusive....cred ca e ok, daca all inclusive-ul e civilizat. Ca altfel, "La butoaie" e aproape si relativ ieftin, si se cheama ca luam teapa :)))).

Incerc sa trimit mesajul asta si mai vedem. Eu f mari sperante nu-mi fac, astept sa vad daca nu stam acasa cu varicela :))))



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisigri, poate scapati de varicela totusi ! sa va fie de bine vacanta pana aici


Anamariame, trimite si mie oferta care o ai tu , informativ ca deocamdata sunt mai mult catre nu, Pisi a venit cu ideea sa mergem inca o tura in Grecia , sincer mai mult m-ar tenta, pe drum facem fix tot atatea ore asa ca de ce nu ?


Anaan, Ilinca ce faceti ???

Inapreda, cred ca tu esti in vacanta deja, sper sa te intorci pe forum cand revii din vacanta



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput