Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (32)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Cati, nicio activitate nu e rusionoasa, asa ca atunci cand ai afacerea ta, indiferent cat de mica este, meriti toate aprecierile. Sa-ti mearga bine!
Alice, ma uimeste d-nul Radu...Al meu de-abia sta in fundulet si tot se mai dezechilibreaza...De-a busilea nici pomeneala, de ridicat ce sa mai vorbim...E adevarat ca e o luna diferenta intre ei, poate vad si eu progrese in urmatoarea luna. Dar mai ale imi doresc sa-l stiu sanatos!
Lady, mare dreptate ai...Durerile lui eu le simt si le traiesc insustit...Recunosc ca imi si place rasfatul lui in care isi manifesta dorinta de a sta doar la mine in brate, lipit de mine...Ma topeste!
dr_Anca, urata boala enterocolita asta...De ea imi era cel mai teama. Acum, cu unrosu in gat parca e flaore la ureche...( e aberant ce spun, dar tu sigur ai inteles esenta!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!!
Dau cafeaua
Beatrix, ma bucur ca iti faci timo sa ne mai zici despre voi. M-am uitat la poze, sven s-a facut ditamai baiatul. In premergator mai merge si pe varfuri dar nu mereu. De obicei isi ia viteza, apoi ridica picioarele si aluneca asa prin casa. Si mara mai mergea pe varfuri in prem dar nu a avut probleme mai tarziu. De fapt ea a mers pe varfuri si dupa ce a inceput aa mearga singura. I se parea amuzant probabil..
Lady, nu am dat puiutii. Sunt inca mici, au doua saptamani. Spre 6-7 sapt ii dau, dupa ce ii intarca maicasa. Acum in we au deschis si ei ochii, sunt asa haiosi
Ileana, pai domnul radu o are pe doamna sorasa drept exemplu. Si normal ca vrea sa faca orice face ea. sa ii vezi cand se joaca sau se calaresc unul pe altul. De fapt poate dai o fuga pe la mine intr-o zi. Sa vezi gradinita ce-o sa fie cu 3 copilasi :)))

Vroiam sa va mai spun lucruri dar aud balamuc pe dincolo asa ca sunt nevoita sa intervin. Gata pauza de cafea
Va pup pe toate si pe pici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian.feb2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput