LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

https://picasaweb.google.com/111280993528609352489/LucaS8ThBday?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLKX8-iDitHNBQ&feat=directlink#5781253346568600690 hihihi tare asta! n-ati mai vazut asa batalie pe niste fotbalisti de plastic si portile aferente
Eva isi pusese la un moment dat toate lumanarelele in felia ei de tort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Kim super faine pozele si petrecereaimi place tare mult cum ii sta lui Luka cu parul mai lung..si nuanta ta de blondsi cum a slabit Sorin....meii erau de plastic,eu am crezut ca-s comestibili de au disparut de pe tort
Din categoria omul sanatos raceste vara,daca tot ziceam ca mandra n-a mai fost bolnava de un an juma, s-a gandit sa traga un guturai,asa pe sfarsit de vacanta...
hai sa avem o saptamana excelenta,sunt in zona revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Foarte frumoase sunt pozele si protagonistii s-au distrat la maxim cred !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Ioana...s-o luam pe rand..Luca are parul mare pt ca nu stiu cum sa-l tund ...forbalistii esrau de plastic..blondul meu , imi place si mie..este realizate proprie ...despre cum a slabit Sorin...nu pot sa-ti spun decat ca s-a ingrasat!!!!!...dar ma bucur ca-n poze pare altfel...nu a fost ai gras niciodata!!!


edit...dari parca tu spuneai ca tb sa cumparati manualele?? am primit si eu emaild e la o mamica...in acest sens...deja incep vaicarelile..nu avem ..nu putem..etc..asa ca trebuie sa rasturnam iar sacul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Olivia, noi le am luat ca nu se pot folosi cele primite de la scoala de jegoase ce sunt.
Si mie mi plac frezele voastre !!!




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

dar in clasa I de ce au fost noi?..si nu le-am predat apoi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

alea erau cadou de la minister :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Kim, super pozele!

Ioana, sanatate multa!

Eu va intrebam de manuale. Din cite am inteles, doar in clasa I primim manuale noi de la scoala si nu le dam inapoi. Dupa aceea primim de la scoala manuale, dar folosite. Si pentru ca ei inca nu sunt atenti si inca scriu pe manuale, manualele primite arata groaznic si noua dna ne-a recomandat sa le cumparam. Noua ne-a recomandat asa:
- la romana: http://www.calificativ.ro/manuale/Manual-LIMBA-SI-LITERATURA-ROMANA-Clasa-II-Ana-2000-m6512.html (cred);
- la matematica: http://www.librarie.net/carti/65008/Matematica-manual-clasa-Stefan-Pacearca-Rodica-Chiran-Mariana-Mogos
- cunoasterea mediului: http://www.edituraaramis.ro/carte/cunoasterea-mediului--manual-clasa-a-ii-a--i17726?sess_id=00b3f89ab34eead7942f760b03229ec3

Eu oricum trebuie sa ma apuc sa dau telefoane pentru petrecerea Stefaniei (o facem pe 9 septembrie, sa fie toti colegii ei) si voi intreba mamicile de la scoala daca au comandat deja sau comandam impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
a venit toamna si la noi ploaie si 18 grade.
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la noi
Aici e racoare rrrau, dar soare.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex

Mergi la inceput