Tren de noapte - Condoleante pentru Monica

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cuvintele sunt in plus...ma doare,ma doare ca o mama si-a parasit copiii....cata durere a fost in inima ei.....de ce e viata asta asa nedreapta?De ce Tudor nu poate sa stea la pieptul mamei lui?

Nu am cuvinte si nu pot sa inteleg....

Bietii copii....cine-i va mai alina?Cine se va mai juca si le va spune noapte buna?Cum vor intelege ca mami a plecat?

Vad doar niste ochi mari de copil care nu intelege....nu va intelege....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Dumnezeu sa o odihneasca! DianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MACARIE spune:

Monica datorita tie poate ca sunt in viata acum , te port in suflet si ma rog pentru copiii tai sa aibe calea luminata de ochii tai
Odihneste-te in pace ..

---------------------------------------------------------------------

Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008
.............................................


Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

--------------------------------------
hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

RAMAS BUN MONICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Sincere condoleante ! Dumnezeu sa o odihneasca in pace si sa aline suferinta familiei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Deoarece ii inchis celalalt subiect dau aici copy-paste la mesajul Alinei:
"Poate dupa ce se vor linisti lucrurile,vom reusi sa ne organizam si sa printam peste cele 15 000 de mesaje pe care Monica le-a scris aici,sa le facem un fel de carticica si sa o dam copiilor...poate va fi una dintre cele mai vii amintiri pt copilasii ei,mai ales pt Tudor care isi va aminti de mama lui doar din poze ."

Ar fi foarte frumos sa putem centraliza si printa mesajele ei, Moni si-a scris aici "jurnalul" vietii ei, cu multe amanunte, multe intamplari, bucurii, necazuri...
Alina, Moni a mai avut 10.000 de mesaje, dar a cerut adminilor sa reseteze numarul la profil, de atunci a mai scris 15.000.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Eu nu pot accepta ce s-a intamplat. Si nici sa-i vad poza in banner. I-am auzit vocea aseara si nu pot crede ca n-o sa i-o mai aud. Nu vreau!

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Alina, te rog sa iei legatura cu Buflea despre acest subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

RAMAS BUN MONICA! TRIST, FOARTE TRIST...AU RAMAS DOI COPILASI FARA MAMA, DOAMNE OARE DE CE?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sunt rascolita....marturisesc,desi mi-e greu ca drama ei m-a facut,brusc sa vad ca lupta pentru bani si putere de i cu zi nu are valoare....nu astea sunt valorile...mi-a dat o lectie.....e de 1000 de ori mai pretioasa sanatatea,viata,un glas e copil rasunand...decat altele...

Multumesc Monica....fara sa stii macar ai facut o fapta buna......

Mergi la inceput