Tren de noapte - Condoleante pentru Monica

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns schimbcora spune:

Condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albertje spune:

Cata tristete ! Aceasta tragedie m-a facut sa plang si postarile voastre ,ale fetelor care au cunoscut-o pe Monica sau nu ,m-au emotionat extrem.Dumnezeu sa o odihneasca si sincere condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

Odihna usoara, Monica!

Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -_Criss_- spune:

nu am cunoscut-o, dar ma intristeaza sa vad cum o femeie buna, iubita de atatea persoane, isi ia zborul lasand in urma 2 prichindei care vor intreba in fiecare zi cand vine mami. odihna usoara moni, sper sa-ti gasesti linistea si sa-ti veghezi puiutii din cer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Sincere condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

zbor lin catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaiTexas spune:

@escu

Aici a fost un mesaj mai lung pentru care am gasit foarte greu cuvinte, ca raspuns la negarea intreprinsa de dvs., dar a fost inlocuit cu
[...]
de catre moderator

Dumnezeu (Care exista asa cum doreste, lasand loc pentru credinta), sa o ierte pe Monica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

E greu de spus ceva ...
M-a afectat mult povestea Monicai, am citit subiectul ei de la primele capitole, cand nimic nu prevestea turnura tragica pe care o vor lua lucrurile si m-a impresionat inca de atunci determinarea si optimismul ei, care facea ca acea boala nenorocita sa nu mai para atat de temuta.
Ce putere trebuie sa ai ca om, ca mama, sa duci lupta cu fruntea sus si cu optimism cand vezi ca lumea ta incepe sa se naruie incet, incet ... ?!
Cumplit !

Monica, sa te odihnesti in pace !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celena2 spune:

Nu am cunoscut-o, insa m-a impresionat povestea ei! Condoleante familiei, Dumnezeu sa-i aiba in paza pe ingrasii ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuka30 spune:

Am revenit pe acest forum de cateva zile dupa o pauza de aproape 3 ani,
Si am gasit DC ul in doliu , trist si indurerat dupa pierderea unei fiinte dragi.Si Mai trist pentru mine este ca am aflat de la de la un membru DC ca Monica a fost colega noastra de odisee iar eu spre rusinea mea nu mi aduc aminte de ea oricat as incera
Imi pare rau ca nu am ajuns la timp sa o felicit pentru nasterea baietelului ei de aceeasi varsta cu fiul meu , sau macar sa o incurajez cand lupta cu cea Mai crancena boala.
Iarta-ma ,Monica ! Odihneste-te in pace ! Condoleante familiei indurerate , Domnul sa vegheze asupra celor indurerati si sa I ocroteasca pe cei doi copii ramasi fara mamica lor scumpa si draga

Mergi la inceput