Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

RO08 BUCU 1602 3181 3024 RON - Alpha Bank, titular cont Jerpel Varvoara
Zice Cristi ca asa arata contul corect. A fost pe la banca. Confirmarile le va face el dar numai o data pe luna cand ridica extrasul de la banca.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ada, eu nu pot face transfer in cont cu iban de 20 de caractere, nu imi accepta online.
ce sa fac? ii pot pune in cont la Clau sau la tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

E destul de ciudat ca i-au dat contul asta...si eu stiu ca standardul e 24 si da eroare la cont cand vrei sa faci plati sau transfer online. Eventual pune-i la mine sau la Clau. Si eu mai am ce-a ramas de la coroane si trebuie sa merg sa-i depun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Puteti face public un alt numar de cont, unde pot trimite, si eventual ulterior sa fie inmanati sotului?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buna fetelor.....din ce ma pricep eu contul e incomplet.....abia maine..sau luni pot afla exact structura unui cont alpha bank si eventual daca e contul corect...v-ar fi de folos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

La transfer on-line da eroare. Am o mamica la bazar care vrea sa faca donatie si nu reuseste sa faca transferul. Nu stiu ce sa-i spun...

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca16

La transfer on-line da eroare. Am o mamica la bazar care vrea sa faca donatie si nu reuseste sa faca transferul. Nu stiu ce sa-i spun...

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu
www.lowcostroutes.com/ro" target="_blank">zboruri ieftine

Nu exista un loc mai bun decat AICI. Cand notiunea ta despre ACOLO a devenit un AICI vei obtine imediat un alt ACOLO care, din nou, va arata mai bine decat AICI.


Nu doar la transfer on line, ci si la plata prin OP. Probabil la ghiseu la AB e suficient contul dat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Nu stiu ce sa zic... Eu va pot da contul meu si uneia dintre voi (enetual roxanei) ii pot trimite si extrasul meu din cand in cand cand fac transferul sau ii depun la ei in cont. Ca sa fim cat mai transparente si sa nu fie loc de discutii ulterioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

RO33 RZBR 0000 0600 0806 1954 - Marza Adriana - Raiffeisen Bank.
Asa evitam si sa-l stresam pe Cristi intr-una pentru confirmari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am pus acum in contul Adei 2.200 ron = 500 eur, transferati din paypal, minus 160 ron trimisi pentru coroane.
am retras si cei 147 eur ramasi in contul Paypal acum. voi scoate si dolarii imediat, apoi ii transfer in contul Adei.

Roxana

Mergi la inceput