Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *441*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

INA am raspuns la PM.

GIANINA am auzit tel, dar doarme Inji si zdrangane usile cu geam daca ma duc sa caut tel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Gianina, esti foarte tare!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Gianina-mousse au ciocoe super idee

O serbam si noi pe MAria nostra (Doamne cate sms-uri treb sa dam)maine la gratar avem:cozonac, fursecuri de casa si tort "diplomat" tot de casa, care e incomparabil cu cel cumparat, facut cu multa multe fructe si gelatina aia.....hmm nu mai zic

+multa bere si citronade cu gheatadeci de pe acum va spun ca o sa ne facem de cap.

si eu le urez de pe acum numai bine si dstractie maxima Mariilor si MArianilorLA MUlti ANi

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

raportez:

temperatura aerului: 20-25 de grade, rar peste.
apa - un pic cam rece pt plod, mie mi s-a parut excelenta si destul de curata
plaja - parca ceva mai linistita decat in alti ani
haleala - am gasit vreo 2 autoserviri cu mancare buna si destul de ieftina
pisicul gazdei - de nepretuit...

Va urez de pe acum pt maine - la multi ani Mariilor Voastre!





Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Ana mananc o inghetata antidepresiva ...

Eu cu tot repausul si tratamentul... nu-s bine.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Ana mananc o inghetata antidepresiva ...

Eu cu tot repausul si tratamentul... nu-s bine.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!
de ce?
contractii sau ce?
poate si de la atatea pastile

sanatate multa si pisikaigri

noapte buna

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

am stat in trening in seara asta afara, pan la 8.30, caci se racorea spre frignoi care nici la 10.30 nu ne venea sa intram in casa
dar am gustat alune de curte/paduresi tot spargand la ele ne-am mai incalzit putin, Ariana bascula la greu
multumim vecinului darnic

gata ma culcdupa atata lamaieeeeeeeeeee ma doare si capul

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 7
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Aoleu, Denisa, cand citesc ca tot nu esti bine ma ia asa cu un fior. Banuiesc ca de cuminte, esti cea mai cuminte. Doar cu mainile la spate nu stai in rest, cred ca stai in varful patului.
D-apai ce ai tufata? Ce nu iti prieste? Ce ai de facut de acum inainte?

Imi amintesc de perioada mea cand, pe bune, de la 7 sapt pana pe la 5 luni, la fiecare pipi sau si degeaba imi verificam chilotii sa vad daca sangerez. A fost criminal sa imi monitorizez chilotii zilnic. Si dupa ce am nascut ramasesem cu sechele. Dar a fost bine...Cel mai mult ma ingrijora cand unele paciente ma "incurajau" ca ele au stat cu monitorizarea pana au nascut. Ma taiau apele...
Cel mai grav era cand brusc si instantaneu ma palea sangerarea, noaptea. Ma culcam linistita si "curata" si ma trezeam "ca in prima zi". Il ingrozisem si pe dr.
Apropo de el (de dr.) ...este bolnav grav si nu cred ca ma va mai ajuta la bb2. Azi am aflat ca a mai murit un medic bun din Braila. Of...unde om ajunge. Caci nici alti medici nu opteaza pt orasul nostru (si e firesc). O sa ne imbulzim prin biserici sa ne rugam de sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Buna seara fetelor, sunt si eu o mamica de aprilie 2009, v-am urmarit din "umbra" din 2009, dar nu am scris pana acum.
Vreau sa va felicit pt ce faceti pt Iulia, e mare lucru! Am citit despre cazul Iuliei aici pe forum, dar ce a fost ciudat e faptul ca am auzit despre el si aici unde locuiesc... Am ramas surprinsa de acest lucru (stiind de Iulia) drept pt care am donat si eu niste bani.Faceti o treaba foarte buna!! Va doresc multa sanatate si fie ca Dumnezeu sa aiba grija de Iulia sa se faca bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata!

Floric... cam asa si eu. Nu-s ce ramane de facut... sa mai iau si altceva?!?!?!

Pe de-o parte sunt nelinistita, dar pe de alta parte... ma gandesc ca aceste contractii vor deveni mai eficiente cu timpul si... devin si mai nelinistita. Asta daca va mai exista "cu timpul".

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput