Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *441*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

tuturor Mariilor

Sa fiti sanatoase fete frumoase


Sa-ti traiasca si Mariana din doatre!

Mikaela2009
, bine ca ai iesit la lumina, scrie rapid 10 mesaje sa scapi de moderare, pune poze sa va vedem la fata si hai la povesti

Mikaela2009
bine ai venit....scz babtranetea ca abia acusi ma invrednicii sa-ti scriu

Dodo & gasca de la mare
, sa va fie de bine intalneala, asteptam dovezile
Multam...si eu astept dovezile

S-ar putea sa ne vedem si noi curand, Pisi a venit ieri cu propunerea de a merge la noi pe litoral in septembrie,no cum sa-l refuz ?!!

waw ar fi super,super...acum am iar a ce visa





~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

In calitatea noastra de "greu deplasabili", am sarbatorit astazi Sf Maria... in parcul de vis-a-vis. Cu trotineta, cu creta, la pocogan si in final... am luat un pranz "sanatos"... noi, ca Adela a baut doar sucul de mere si a apreciat locul de joaca.
Ne-a placut.
Dovada:
www.facebook.com/photo.php?fbid=4431147936203&set=a.4379466444198.182022.1214264561&type=3&theater" target="_blank">http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4431147936203&set=a.4379466444198.182022.1214264561&type=3&theater

A! Unele dintre poze sunt productia Adelei, va invit sa le gasiti!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si noi am avut o zi pliiina azi, Sophiphi si-a dat intalnire cu o fetitza taaare faina cu care s-a pupat la greu:)). Va mai tin in suspans pana se incarca pozele pe FB si apoi va si povestesc una-alta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Floric, ce de-ai mai patit si tu...

Sirop de-ala naturist nu servesc, dar no-spa, scobutil, arefam.... in doze maxime... Fitomenadiona nu am nevoie, ca sangerarile sunt exclusiv produse de contractii, in skimb gynipral cred ca ar cam fi momentul sa consum... ca vaz ca celelalte nu sunt suficiente. Am aluat si la Adela po, dar si iv cand am avut un episod mai nashparliu... dar cand era mai mare, cam 5luni...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, tocmai am savurat pozele cu sarbatorita zilei, tinuta ii vine ca turnata !! ne e dor de voi !!!


Ilinca, acum ma delectez cu pozele voastre , secretoasa mica !!
Admirat minunatii de fete

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mada, tocmai am savurat pozele cu sarbatorita zilei, tinuta ii vine ca turnata !! ne e dor de voi !!!





Multumim si pe-aceasta cale!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 13+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Frumoase poze am vizionat!

Denisa, ai petrecut frumos si tu de ziua asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Sophiphi doarme "de amiaza" dupa ziua plina:))
Care secretoasa, novusica, si pentru mine a fost o surpriza...
Stateam io trezita de dimineata s-o astept in vizita pe best-frienda mea de la hamerica si pe fiica-sa- finutza mea, si numa nu mai veneau. Pe la 11 suna telefonul, zic: ea o fi; eee, era Pisik, se intorceau din Maramu'ul istoric si daca tot opreau sa alimenteze am zis sa ne intalnim, mai aveau o ora pana la BM.
Io incep s-o pregatesc moral pe fiica-mea:"o sa ne intalnim cu Ana!" si i-am aratat poze cu ea pe FB. Atat i-a trebui, s-a indragostit de ea, numa Ana! Ana! Megem Ana! am auzit...a trebuit sa iesim din casa inainte de semnalul Pisikai, ca deh:"Ana! Pa, megem Ana!"
No, bine, scriu bilet pentru pretina-mea...si-l uit in casa:))) (vroiam sa-l pun in usa). Am asteptat-o pe Ana cam juma de ora, bai, deci locul de joaca era la 50 de m dar Sophiphi nu s-a miscat cu stoicism, ca trebuia sa vina Ana!:))
Intre timp pe cine vad ca apare, prietena mea cu fata, noroc ca se indreptau spre pizzeria noastra preferata care era in apropiere de locul nostru de asteptare. Mergea acolo ca este net si sa ma porcaiasca pe FB ca le-am chemat si am plecat de acasa:))
Apoi a venit mult-asteptata Ana si am mers toti la pizzerie M-a distrat ca fetele s-au purtat similar la inceput, bine am zis eu ca vad asemanari intre ele, ambele faceau pe sfioasele langa mamicile lor si trageau priviri si zambete pe ascuns:)) Dar s-au inteles de minune, asa diferite, una vorbareata foc si una "japoneza", Pisicii sigur au surprins mai multe ipostaze iubaretze intre ele;))
Apoi am venit home cu prietena mea si fata ei, mama ce s-a inteles si cu ea, desi are aproape 9 ani, s-au distrat teribil. Iar io am 3 perechi de chiloti sexosi de la Victoria's Secret, rujuri, produse pentru par...de fapt n-are rost sa insir cate cosmeticale am primit, asa e prietena mea, is bazata pe viatza cu ea:))) Si Sophiphi a fost incantata de cadouri (o papusica mica "Sweet Sophia";)) si printre altele o caciuloaie de iarna GapKids...pun pariu ca dupa ce se obisnuieste cu ea n-o mai scoate din cap pana-n aprilie, ca asa a facut si cu cea de anul trecut:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

La multi ani plini de bucurii tuturor sarbatoritilor de nume

Am avut o zi frumoasa, pana cand am aflat cand am intrat pe Dc despre Monica

La intalnire a fost super, ca de obicei am avut aceeasi senzatie cu fetele, parca le-as cunoaste de ani. Pacat ca am stat putin, eu inca mai visez la o intalnire de cateva zile cu multe fete sa ne saturam de vorba
Monn este exact cum mi-o imaginam, o fetiscana frumoasa de liceu, cu un copil tare drag, care m-a cucerit din prima

Pisigri si burtica din dotare, care e Catinca clar, e o fata placuta si locul ei, n-am apucat sa stam prea mult de vorba, dar poate reusim data viitoare. Ilinca e o frumoasa cu freza ei smechera

Miha si Dodo: m-am bucurat ca le-am reintalnit si am stat la un pahar de vorba

Ce sa va spun ca tare m-au impresionat copiii, cat de bine s-au inteles si ce frumos s-au jucat,nu am auzit un sunet sa se certe pe ceva, se vede ca au crescut, sa tot facem intalniri

Dupa amiaza am petrecut la mama, ne-a prins bine stand mult de vorba si cu fratele, la ce zi am avut ieri cu inmormantarea.

Si pozele: https://picasaweb.google.com/102016585614674993416/IntalnireaDeLaMare?authkey=Gv1sRgCKe6xueQh8DrEA




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

M-a intristat foarte mult vestea despre Monica70; de ieri eram cu inima stransa, fiindca recunosteam in descrierile fetelor care tineau legatura cu ea simptomele soacrei mele cand i s-a apropiat sfarsitul...


Mikaela, bine ai venit! Mie una mi-ar placea sa aflu mai multe despre tine!

M-am mai inveselit vazand pozele fetelor de la cele doua intalneli din colturi opuse ale tarii: fotografiile astea au venit ca niste cadouri pe atat de frumoase, pe cat de neasteptate.

Azi baietii mei mi-au oferit o iesire la Targu Mures, de ziua numelui. Andrei a fost o minune: cuminte, afectuos, intelegator, simpatic...cel mai frumos dar din lume!

Bianca, tu cum mai esti? M-am tot gandit zilele astea la tine...

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput