FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 27

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fete dragi....
avem pe forum o "matusica"..."baba carcotasa"...care nu mai poate astepta sa vin cu beta si sacaie si sacaie sa fac teste pipi....si pe mine ma mananca pe sub limba sa fac...dar mi-e frica inca!...beta a zis dr sa il fac pe 16...dar cred ca il fac saptamana viitoare marti pe 14 cred ca pica...nu mai am rabdare...azi sunt 6 zile pline de la et!...astept minunile mele....
amaliaro, nu te mai stresa, nu esti ultima care te gravidesti....important e ca vei fi si tu anul asta!

teli cum adica sunteti binisor?...trebuie sa fiti bine, profita la maxim de aerul curat de la munte!pupici

ivisor multa bafta la eco!
pup pe toate fetele

Astept un "miracol" curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

multumesc teli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

paunas mult mult succes!...fara stres....stiu medicii ce stiu...pana la proba contrarie trebuie avut incredere in ei! pupici

Astept un "miracol" curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:



Buna fete dragi....
avem pe forum o "matusica"..."baba carcotasa"...care nu mai poate astepta sa vin cu beta si sacaie si sacaie sa fac teste pipi....si pe mine ma mananca pe sub limba sa fac...dar mi-e frica inca!...beta a zis dr sa il fac pe 16...dar cred ca il fac saptamana viitoare marti pe 14 cred ca pica...nu mai am rabdare...azi sunt 6 zile pline de la et!...astept minunile mele....
amaliaro, nu te mai stresa, nu esti ultima care te gravidesti....important e ca vei fi si tu anul asta!


[/quote]

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Buna fetelor vesele si pline de vesti frumoase

In primul rand vreau sa o felicit pe Brigit pentru puiuti, sa fie intr-un ceas bun, sa ii ajute DD pe ea si bebeii ei sa cresca mari si sa treaca cu bine peste perioada de prematuritate

Ivisor felicitari pentru sarcina, sa fii mamica feicita si sanatoasa, si sa ai o sarcina usoara 9 luni si bebe sanatos.

Miracol, Tusferi si Rodica sa aveti puiuti lipiciosi, sa va bucurati de gemenasi si sa veniti cat mai repede cu vestile bune

Amalia sa fii iubita, sanatoasa si fericita, La multi ani(cu intarziere dar din suflet si la multi bebe in septembrie

Smaick eu sunt la Reprofit, in 5 septembrie. Acum am vazut ca sunt cu Noi 2 in aceeasi perioada, in acelasi loc Doamne ajuta!
Eu nu am mai facut mare lucru, am primit schema de tratament dar abia saptamana viitoare il incep. Am mai fost doar saptamana asta la o ecografie de control si totul arata bine atat la ovare cat si la uter.

Pup cu drag toate mamicutele si burticile lor

Abia astept un pic de vreme mai racoroasa. Canicula asta si muncitorii pe care i-am mai avut prin preajma m-au tampit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetelor care ati facut histero nu imi spuneti si mie ce si cum in a cita zi de ciclu cit dureaza doare se face cu anestezie fara hai la matusica voastra cu detali

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Paunas, cred ca 20 euro este o cutie de Estrimax. Nu mai stiu exact cat am dat. Are 3 folii a cate 28 pastile.
Eu nu iau Prednison.
Sandy si de la mine. Mai ai putin si tu!
Iti tin pumnii!
Eu sunt la Zagreb. Abia am ajuns. Ma duc sa vad si eu orasul.
Pup toate fetele!

PS. Rodica, sunteti la Budapesta?

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot, AMH 0.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna fetele
amalia eu am facut histero in z12 fara anestezie ceea ce nu recomand decat daca ai toleranta la durere
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

smaick merci mie mi a zis in z 5 si eu ma gindesc sa cer anestesie ca nu suport durerile de frica as cere si anestezie totala in urma unei intreruperi de sarcina din vina medicilor dupa ce au indopat cu medicamente o luna am ramas cu o trauma si cind ma duc la un simplu control de rutina a ia bitzu

amalia tsakoniati

Mergi la inceput