Fulgusori nov-dec 2009 (25)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Laura, scuze scumpa!!! Suntem ok.Eu mai am secretii nazale,Alexa e inca un pic ragusita iar Rebecca mai tuseste putin dimineata!

Vias???Cum esti?

Roxaly..detalii..alea-alea...Nik?

Kia, cum merge cu descuteceala?

Ady...azi cum fu?

Oz, zi-mi ca esti ok!!!Ruxi....tu?!?

Adina...miss u!


Miha...unde te ascunzi?!?Sigur esti ok?Te-as suna, dar nu am minute internationale, momentan!!!

Magda....cum e cu gradi?!?


Laura...tzuca, cum e Diana?e ok?Sophia a scapat de "diaper"?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

E trecut de 1 jumatate si nu pot dormi...

Lady, Diana e bine Abia a inceput scoala, deocamdata e trai pe ei ca nu au teme.
Sophia tot nu a scapat de diaper-si cred ca e ultima din grupa care o sa foloseasca olita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna seara,
vias imi pare tare rau...multa putere iti doresc
laura, lady pana acum este f bine la gradi....mergem cu veselie, mananca, doarme...si a doua zi vrea sa mearga iar...pana acuma n-a plans....sper sa ramana asa....
doar sapt asta il duc, ca sambata plecam in concediu...

fetelor, la voi cum e la gradi?

pupam toti gradinarii
o seara frumoasa


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Azi m-a plans de m-a rupt.

am activat instinctul de autoconservare.
nu am lasat sa ma inunde starea ei.uneori fac asa...cand impactul e prea mare il stopez.

probabil mai tarziu voi refula.

imi vor veni in minte imaginile cu ea tragand de mine, implorandu-ma s-o iau acasa, cu ea cu capul pe masa..plangand in sughituri si strigandu-ma "mama-mamaaaa" si poc..."pange" si mama!


Vias, cum esti?


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

A plans si ieri, a plans si azi.

Azi s-a potolit repede!


La multi ani, Vias si numai zile senine!

Participam la concursul "Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Vias - La multi ani !!! Sa fii sanatoasa, si fericita alaturi de familia ta.
Se vor rezolva toate problemele incet, incet important este sa fiti uniti si intelegatori unul cu celalat .Mai intra si spunene cum te simti. Sper ca esti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

'neatza!

Adina

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Esti o draguta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

In seara asta iesim in discoteca dupa 5 ani.

Am luat lapte praf pentru Alexa, prima oara cand ii voi da dupa 6 luni e alaptat exclusiv la san.

Dupa 10 luni ii voi da o masa pe zi lapte praf, pentru a o pregati de despartirea de san-la un an.Eu oricum o voi alapta in continuare dimineata si seara, atata timp cat voi mai avea lapte, dupa ce voi incepe job-ul!

In seara asta vreau si eu sa stau linistita.Ma simt vinovata, ma simt egoista...dar simt ca am nevoie de asta!

"Scrie o poezie cu UNISOL in bucatarie"

Citat:

" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Normal ca ai nevoie de un pic de timp liber si pt tine ( eu inteleg asta f bine) .Ma bucur pt voi, va doresc o seara...relaxanta

Mergi la inceput