Copilasi iubiti de sept-oct 2010(14)LMA Nicolas!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!!

Magdyi ma bucur din suflet ca ai revenit!!

Doamne ce tristete!! Ma doare sufletul...cat de nedrept!Somn lin ingerasului Bibi!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

eu sunt fara cuvinte.
dupa moni mi se pare ca nu mai are sens nicio lupta.

noic restem frumosi sid estepti.

sotul iar somer.nopti de nesomn.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Nicoleta imi pare foarte rau pentru suferinta ta! Mult succes sotului! Am trecut si noi prin asta de 3 ori si tare greu ne-a fost! Are Maica Domnului grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! Poftiti de serviti o

Pfff,ce cald e iar!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
cafea de la Ana si Cappuccino de la mine, am timp sa fac caci copilul inca doarme (cred ca vrea sa chiuleasca de la gradi)

Cica pana duminica va fi foarte cald, nici nu ma mira ca nu dorm bine copiii sau ca sunt f. agitati.

Histamina, imi pare rau ca iar treceti prin greutati, sper sa-si gaseasca sotul un serviciu cat mai curand. Ii place lui Sebi la cresa?

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Vin si eu la cafea. De pe 3 sept incep ucrul. Am emotii dupa o pauza mare ,dar astept reinceperea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua si de la noi.
Si aici e deja foarte cald, insa noi am fost la plimbare de la 8 jumate la 10, asa ca acum stam in casa la umbra
Emotii mari cu intoarcerea asta la munca, am si eu destule, mai ales ca voi incepe la alta scoala, alt colectiv de elevi, alte cadre didactice drept colegi (si barfele spun ca sunt cateva scartzare pe acolo dar nu ma las eu ,,calcata pe bataturi'')
Vlad aseara s-a rasturnat cu tricicleta in magazin, si toata lumea de acolo era uimita cum si cat de repede a cazut, ca ma vazusera cand l-am asezat in ea. Nu stiu cei din jur cat de iute de picior e copilul meu . A plans putin, l-am controlat sa vad de nu are julituri sau sa il doara ceva mai rau si apoi s-a calmat. era putin rosu la obraz, atat. cred ca sperietura a fost mai mare decat lovitura, cert e ca pana am ajuns acasa nu s-a mai foit si nu s-a mai ridicat de pe scaunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cafeluta e servita!

Multa racoare va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

buna dimineata,
cappuccino cu biscuiti, pentru o zi cat mai frumoasa si daca se poate racoroasa!

La multi ani, Mihai Alexandru de Office! sa fii sanatos, iubit si fericit in viata!

ce le mai gatiti la copii, ca eu nu stiu ce sa mai fac?. Astazi este zi de peste si ciorba de pui.

PS. vreau si eu parola de la cont!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
LA MULTI ANI, MAIU!!!


Mergi la inceput