** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (87)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onimir spune:

Buna dragi fete si delfinasi!!

Multumim din suflet pentru urari si pentru ca nu ne-ati uitat.Am mai avut tentative sa intru macar sa va salut, dar mi-a fost rusine ca a trecut prea mult timp de cand nu am mai facut-o.Sunt foarte solicitata cu serviciu, ajung tarziu seara acasa si abia am timp sa ma joc putin cu Victoras.
Pe Victor il las acasa cu soacra, multumesc lui DD ca o am si este atat de saritoare si dedicata lui Victor.Stau fara grija ca este pe maini bune.Problema este ca socru-meu e batran si bolnav si are si el nevoie de ingrijire si trebuie neaparat sa gasim o solutie, de aceea am decis sa-l inscriu la cresa, desi nu ma incanta ideea, dar poate va fi tot raul spre bine, pentru ca Victor nu vorbeste , nu face la olita, este un rasfatat si ii place mult sa fie bebe. Poate ca la cresa invata mai multe lucruri, pentru ca e foarte receptiv si istet .
Nu vreau sa ma intind prea mult.
Va pup si va servesc cu o felie de tort pentru ca noi azi il sarbatotim pe Victor pentru ca ieri am muncit pana la 8 seara si azi profitam de ziua libera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

La multi ani!
Sa traiti cu numele cei/cele care purtati numele MARIA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani pentru toti cei ce poarta numele de Maria, Mariana, Marian, ......! Sa traiti cu numele si sa fiti sanatoase/sanatosi!!!!
Distractie placuta pentru cei care petrec azi



Si in special un dulce LA MULTI ANI pentru delfinasele noastre dragi

Anca-Maria de Rody, Maria Antonia de giorgia23, Carla Maria de Denisa, Tania Maria de Rubia, Sabina Maria de ramo1901, Riana Maria de ciristina_serban, Denisa Maria de anca_vlad, Andra Maria de Mycya, Clara Maria de miha13gina, Sara Maria de maurice, Bianca Maria de michelle1981, Bianca Maria de bratafel, Ana Maria de Otiliav, Mara Nicolle de Alice_Elena, Ioana Maria de shoshika


Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
39+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

lma tuturor sarbatoritilor cu nume sfant! va doresc muulta sanatate, restul vine de la sine!


Corina, fericita mamica de TUDOR ANDREI
Poze Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Maria, Mara, Marian si alte derivate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

La multi ani sarbatoriilor de astazi! Sa aveti sanatate si bucurii! Maica Domnului sa va ocroteasca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna seara, mamici!

La multi ani celor ce-si sarbatoresc astazi onomastica!

Mamica Nataliei, 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

multumesc de urari, va pup pe toate si urez si eu din inima tuturor care azi isi sarbatoresc ziua numelui

is asa de obosita , am ajuns acasa la 3 dimineata de la fiesta si am dormit 3 ore!! noroc ca am venit mai devreme acasa, la 3, si am adormit asa imbracata si nedusata, 3 ore, cu Isa calare pe mine! drept pentru care acum ma doare fiecare particica de corp, de la cat m-a framanatat pitica

eu va servesc cu o felie de tort, fug sa fac si glazura ca are Maria mea musafiri


Isa (19 iunie 2010) si Maria (26 iunie 2001)

poze iulie 2012

Mergi la inceput