Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Va rog, intrati pe mailul comun si dati-va cu parerea, ca sa transmitem mai departe observatiile pt imbunatatirea site-ului catre administrator.

SIMPLY cred ca ai fost cea mai muncita in ultima perioada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Din punctul meu de vedere va fi super ok site-ul cu modificarile aduse


Simply mii de multumiri si tie pt toata munca depusa


Ne auzim mai pe seara, plecam la intalnire

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Hai sa va impartasesc din intelepciunea lui fiu-meu. Eu ii mai spun sa nu se joace cu mancarea, dar ma igora ca la carte. Aseara ma jucam eu jocul meu cu bomboane pe Fb; Andrei imi arunca o privire dojenitoare si zice: "Nu te mai juca cu mancarea!"

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Hai sa va impartasesc din intelepciuna lui fiu-meu. Eu ii mai spun sa nu se joace cu mancarea, dar ma igora ca la carte. Aseara ma jucam eu jocul meu cu bomboane pe Fb; Andrei imi arunca o privire dojenitoare si zice: "Nu te mai juca cu mancarea!"




Si Adela il ameninta pe ta'su, care-si lasase niste shurubelnite inshirate pe jos, ca daca nu-si strange jucariile, o sa le ia mami si o sa le dea la tatici cuminti!!! Si spunea asta extrem de amenintatoare si aratand cu degetelul!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

M-am tzacnit eu sau... l-am simtit pe bb!!!!!!!!!!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Cuscra, stii ceva despre asta?

http://www.rtv.net/apel-socant-catre-maghiari-nu-va-mai-casatoriti-cu-romanii_38697.html

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis






Ce chestie, raspunsesem si vad ca nu e nicaieri postarea... Da, stiam de chestia asta de pe un link al unui amic de pe FB, ce sa zic, un articol aparut in ceva obscur ziar maghiar local, cred ca nici ungurii nu-l cumpara, de nu faceau aia traducerea nu stia mai nimeni de el:))) Cine crezi ca ia in seama asa tampenii, chestii scrise de niste moshi fara minte.
Denisamada, cica la a doua sarcina il simti mai repede, dar e controversat daca CHIAR asa de repede;))) Da' mai bine decat tine cine sa stie?;))
Sarbatorim primul pishu facut in deplasare, si anume la clubul de joaca Facuse si inainte de a pleca dar a mancat o tona de lebenitza, stiam c-o s-o mai scape si am luat schimburi convinsa fiind c-o sa faca pe ea:))
Cand am vazut ca incepe sa cam faca joc de glezne, am intrebat-o daca mergem la baie, a venit. A vazut wc-urile a inceput sa urle disperata, desi i-am aratat unul "roz!!". Bun, am renuntat. Peste vreo 15 minute vine la mine:"pishu! loz!" si ma iade mana sa ergem. Am mers, a acceptat s-o pun, dar n-am tinut-o bine, am fost cam indemanatica, s-a razgandit.
A treia oara a fost cu noroc!:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Hai sa va impartasesc din intelepciunea lui fiu-meu. Eu ii mai spun sa nu se joace cu mancarea, dar ma igora ca la carte. Aseara ma jucam eu jocul meu cu bomboane pe Fb; Andrei imi arunca o privire dojenitoare si zice: "Nu te mai juca cu mancarea!"

IULIA va invinge CANCERUL


Ti-a servit-o! Super tare Gulia, are replica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Cafea cu lapte, da?

Stiu, Ilinca si mie mi se pare cam devreme... Dar asa mi s-a parut.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Of, tot nu sunt bine, ma lasa nervii!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 11+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

MADA spiralam si pt tine, dombita!

Mergi la inceput