Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *440*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Salutare!

E caaald!

Vazut poze din vacanta (Alexandra&co- frumosi tare!) si de la aniversarea lui Sebi - Simona, ce faci de tot intineresti?!

Ieri am fost in Cluj si in Alba sa-mi caut rochie pentru nunta unde sunt nasa. Esec total: am gasit numai impopotanaturi care nu-mi plac. Alexandra, mi-a placut rochia ta de nasa ( mi-au placut toate, dar ma refer la aia de la petrecere), de unde ti-ai luat-o?

IULIA va invinge CANCERUL


de la Agnes Toma am luat-o. Si am cautat si eu de mi s-au lungit urechile, numai porcarii gaseam

Amalia

Iulia va invinge cancerul






IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Multumesc. Adevarat ca cine stie ce a vazut dr la echo de i-a spus ca interiorul nu e vindecat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Floric, eu am ramas gravida cu Maria cand avea Gabriel 10 luni. Oricum mie nu mi se pare normal ca i-a intrerupt sarcina... Daca vroia sa fie sigura putea cere si parerea altui doctor. Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mai, si io am o mamica in parc care a facut 2 cezariene la distanta de 1 an si 4 luni. E drept ca la a doua sarcina a fost ceva mai precauta, ca a petrecut finalul la pat si o saptamana sau doua la spital, ca a nascut un pic mai repede, dar s-a putut.

Banuiesc ca totusi depind de organism, de felul cum s-a cicatrizat taietura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:



Am fost la intalnirea cu bebe saltaretz! E sanatos, are toate componentele la locul lor hematomul nu se mai vede, dar colul meu... nu-i kiar ok...

A-propos de "componente", nu s-au zarit nimic care sa sugereze ca ar fi baietzel, so... pana la echografia urmatoare avem 60% fetitza.

Bebe_shtrumf, cand poti, da un semn si spune-ne ca totul e in regula!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mada, ce veste buna!

Cred ca o sa iti fac o lista de filme ca sa iti pastrezi posteriorul in pat mai mult timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Alexandra, foarte frumoase pozele, frumosi protagonistii, toaletele!!! Mie mi-au placut la nebunie rokiile bebelinelor!

Se vede ca ma pregatesc de bebe2, nu?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 12+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

si mai am si io o problema.

inca nu s-au facut modificarile pe site-ul Iuliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada ma bucur ca e totul ok, putem bea o bere in cinstea potentialei surioare a Adelei



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna!

Multumesc fetelor

Alexandra: mi-au placut mult pozele, ati fost la superlativ , daca poti sa-mi trimiti DVD-ul ti-as fi recunascatoare

Ilinca: ce bine era daca stateam mai aproape, nu ma mai stresam acum sa gasesc animator. Mult succes la remodelat

Pisigri: tinem pumnii vineri!

Mada: ma bucur ca e bine bebe

Floric: sigur exista o sansa, trebuie sa mai consulte si alt doctor.

Trebuie sa plec, ca mai am de strans autografe pentru nota de lichidare, au foat asa de multe de m-am saturat




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput