Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

as incerca eu varianta spanioleasca..

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 6
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Simply, eu as zice sa stergi de aici parola si id-ul si sa le pui pe mailul comun.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Pisik, eu nu pot deschide pozele

Ilinca, eu stiu cum e Ciutacu, dar parca si magaria ar trebui sa aiba niste limite...

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Anaan, multam de raspuns; logica mea era insa alta: daca ma duc la vot, nu pot sa voteze ei in locul meu.
Ba da. Cata vreme nu se consemneaza in procesele verbale situatia stampilelor si a sigiliilor, se poate frumusel stampila votul tau astfel incat sa devina nul, iar tu... inca unul la prezenta.

si mie tot de frauda mi-a fost cel mai teama, dar uite ca se pare ca de ce ne e teama n-o sa scapam; dupa fraude, urmeaza "de fapt ne trebuiau numai vreo 7 milioane de votri ca sa fie referendumul valid", urmeaza "CC isi da cu parerea dar de fapt decizia ei trebuie validata in parlament, care nu poate sa nu tina cont de cele 7 milioane de romani usl-isti" etc.

Incearca si ei, darrrr mie mi se pare clar ca presiunile europene nu permit o asemenea manevra. E prevederea aia la care se supun toate curtile constitutionale europene, anume ca niciun referendum nu se valideaza cu mai putin de 50% dintre cei de pe liste. Deci Curtea nu are de ales, iar daca incerca sa treaca iar parlamentul peste curte cred ca si-o ia rau de tot de la CE

Si ce m-a scirbit din nou peste poate a fost declaratia lui ponta de ieri - mi-a amintit atit de mult de reactia jegoasa a lui antonescu dupa ce a pierdut alegerile - cum ca de ce sa se retraga antonescu din viata politica, asa cum s-a hazardat singur sa promita, cind atitea milioane de romani se bazeaza pe el.
De fapt, ce zic eu, intreg circul asta imi provoaca sila, si eu bag mina-n foc ca pina la urma Basescu nu se va mai intoarce la Cotroceni...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Salutare!

Fete, administrator la pagina de FB a Iuliei e ......... Deci oricine are vesti sau idei, poate intra si "proceda" direct! Si ne putem da cu parerile si acolo, in comenturi, sa facem trafic.

Ilinca, Sophiphi made my day! Testoasa aia o am la avatar de luni de zile (de cum am facut-o, ca mi-a placut tare de ea) si n-a remarcat-o nimeni pana acum, transmite-i ca-i multumesc!

IULIA va invinge CANCERUL

http://www.lucamic.blogspot.com/



Pls, editeaza-ti mesajul si nu lasa chiar public pe forum datele astea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Chato, eu sunt varza cu spaniola, daca la mine te gandisi cu traducerile.

IULIA va invinge CANCERUL

http://www.lucamic.blogspot.com/



nu pe tine te vizam, simply ca banuiam ca nu ai fost la scoala spanuioleasca, dar monn sint sigura ca va gasi pe cineva, cum a gasit si la celelalte limbi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Simply, eu as zice sa stergi de aici parola si id-ul si sa le pui pe mailul comun.

IULIA va invinge CANCERUL


+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cu Romtelecomul avem afise, nu banner. Ideea era ca bannerul sa functioneze ca un buton mic care sa te duca pe blog/site. Nush la ce dimensiuni au fost postate bannerele, dar cred ca e o chestie de max 4x4 cm si nu cred ca ar fi lizibile pe un asemenea format.

Deci pozele pe care le-am difuzat cu nrele de romtelecom nu au in spate si codul respectiv.

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Mesaj pentru Pisik si restul fetelor care au reusit sa puna bannere online pe diverse site-uri si blog-uri:

stiu ca e frustrant sa mai apelati inca o data la cei cu care ati discutat, dar poate ar fi bine ca bannerele existente sa fie schimbate cu cele cu numerele de Romtelecom.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:



Apai...ce parere sa mai ai? Ca m-am suparat degeaba acum vreo saptamina pe mama studentei care la mine in birou mi-a zis ca toti astia de-am ramas in Romania suntem niste prosti !



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Ilinca, eu stiu cum e Ciutacu, dar parca si magaria ar trebui sa aiba niste limite...

IULIA va invinge CANCERUL


Adevar graiesti dar din pacate nu e asa, m-a enervat la culme dialogul idiotilor

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput