Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *439*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Simply, me gusta mucho si headerul dar si broasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare dragelor

Raportam si noi o medalie de aur castigata de Leon la sarituri din pat (cel mai inalt pat din casa) , antrenor Chitibus. M-am speriat f tare, dar e bine copilul. Mai rau a fost Chiti, caci am certat-o (am vb pe tema asta de n ori - "nu lasam copilul nesupravegheat in pat" si tot ea s-a si oferit sa se joace cu el) si a plans asa mult ca i se facuse rau. Mi-a fost tare mila de ea. Bine ea mai mult a plans ca i-am zis ca nu mai am incredere s-o las cu Leon, ca de certat chiar nu am certat-o tare. Dar am iertat-o repede caci tare mila mi-a fost de ea cand a inceput sa planga.

David are vacanta la gradi 3 zile, asa ca l-am trimis la babusca. Oricum de 3 zile doarme acolo, venea doar dupa gradi acasa, iar seara pleca iarasi. Ii place tare mult la ea. Am rugat-o sa-l mai tina si astazi sa le fac curatenie in camera si sa mai triez din jucarii caci este jale ce e la ei.

Maraie Leon, fug la el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Simply


Olga, in prima faza ma gandeam deja ce medalie am mai castigat ,apoi m-am prins ca e la olimpiada lui Leon, aoleu, cred ca ati tras o sperietura, mi-am amintit de prima cazatura din pat a Adei in timp ce eu citeam sfaturile despre avocado
Leon si Chitibus sa-i treaca sperietura, sigur ii pare rau pt neatentie


Eu nu am niciun chef de lucru

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Unde sunteti tufetelor ???

Eu m-am necajit pt ca nu am obtinut una dintre sponsorizarile la care tot am insistat, pleaca in concediu si discutam dupa , macar am povestit o ora despre Grecia si am schimbat impresii

Mada, cum esti ??

Eu vreau la mareeee !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Unde sunteti tufetelor ???

Eu m-am necajit pt ca nu am obtinut una dintre sponsorizarile la care tot am insistat, pleaca in concediu si discutam dupa , macar am povestit o ora despre Grecia si am schimbat impresii

Mada, cum esti ??

Eu vreau la mareeee !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





sa le fie de bine concediul:(
Asta e...mai intalnim si refuzuri, dar nu renuntam.

Nu stiu cti bani s-au strans pana acum (suma exacta), insa cred ca ne-am miscat cu talent

astazi nu am mai vorbit cu Cami, oare ce face Iulia? Ieri erau la analize si era cam agitata Iulia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

uite novusel ca am aparut eu

desigur ca tot cu gandul la mare sunt (adica printre picaturi incerc sa fac o rezervare pentru wk asta, daca voi reusi)

am admirat dragoana si broasca simplisorului

si... nu mai stiu

in wk am fost la targu jiu unde ne-am facut de cap (si ne-am deschis apetitul pt transalpina), ieri am fost la orelist ca aveam ceva pitici pe creier cu polipii si acum daca tot nu trebuie sa mai strang bani de operatie, mi-am propus sa ne "destrabalam" in fiecare wk din august



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

uuuf olguta - tare rau imi pare de olimpiada lui leon si de plansul chitibusului



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mesaj de la Magdyi
- antrenoarea ei de zumba va organiza o zumba party si sumele stranse la intrare vor fi donate Iuliei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Mesaj de la Magdyi
- antrenoarea ei de zumba va organiza o zumba party si sumele stranse la intrare vor fi donate Iuliei.


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.




Eu am vorbit azi cu Cami , erau bine,asteapta aplazia, ea mergea la ceva cumparaturi pt Iulia careia i-au ramas mari niste hainute si Iulia savura niste cereale de care s-a indragostit




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui novus

Unde sunteti tufetelor ???

Eu m-am necajit pt ca nu am obtinut una dintre sponsorizarile la care tot am insistat, pleaca in concediu si discutam dupa , macar am povestit o ora despre Grecia si am schimbat impresii

Mada, cum esti ??

Eu vreau la mareeee !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





sa le fie de bine concediul:(
Asta e...mai intalnim si refuzuri, dar nu renuntam.

Nu stiu cti bani s-au strans pana acum (suma exacta), insa cred ca ne-am miscat cu talent

astazi nu am mai vorbit cu Cami, oare ce face Iulia? Ieri erau la analize si era cam agitata Iulia.


Ai dreptate,dar stai linisitita ca nu ma dau eu batuta asa usor

Cat despre banutii stransi pana acum, ne face Monnvas sigur contabilitatea zilele astea dar parca erau in jur la 8.000-9.000 eur , eu zic ca ne-am miscat nu bine ci super bine tinand cont ca sunt donatii doar de la persoane fizice, cu cateva mici exceptii



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput