Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Si io la cafea!

Miha, aici sunt pozele:
http://family.webshots.com/album/583171166dkkwcw

Ade ar vrea sa-i chemam iar pe cei de la Cerino.
Flavia, ce zici?
Daca vin ei nu mai avem nicio treaba cu pruncii, se distreaza grozav si nu se plictisesc. Oricum vorbim noi.

Moni, ma gandesc la tine, sper ca te simti si azi mai bine.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am vorbit un pic cu Moni acum. S-a intrerupt. N-a prea dormit azi noapte dar mananca cate putin. N-am apucat s-o intreb cu durerile cum sta.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, ne vorbim, iti spun sincer ca totul tine de bani, dar ne vorbim sa vedem cat ne costa per ansamblu.



Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

buna.sunt si eu o mamica de 2 baieti din arad.imi pare rau ca ma alatur voua intr un moment dureros.
acum am citit despre monica si sunt de a dreptul ingrozita.nu o cunosc nici personal si nici aici pe dc nu am avut placerea sa o intalnesc dar vreau sa stie ca sunt cu gandul la ea si ma voi ruga tot timpul ptr ea sa fie bine .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona

Alina, ne vorbim, iti spun sincer ca totul tine de bani, dar ne vorbim sa vedem cat ne costa per ansamblu.



Alaturi de Monica70



Da, vorbim. Trebuie sa vedem unde si cum iesim mai ieftin.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna dimineata.
Las o de dimineata si o tava de briose, pentru toata lumea. Se pare ca azi e cald afara, nu am chef sa ma duc sa ma cert cu bancile, sa gatesc, sa....gandesc.
Deci, laptop all day.
to everyone.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neata lume,

Am incercat sa o sun pe Moni, dar nu mi-a raspuns, stie careva ceva de ea?

Ali24, bine ai venit printre noi, te asteptam se ne povestesti cateva lucruri despre tine ca sa te cunoastem.

Aliclara, nici eu nu prea gatesc, bine, nici nu am timp, cand ma duc pe la mami sa-l vad pe Bogdi mai manc ceva la ea si la amiaza manc la munca.

Alina, trebuie sa ne vorbim zilele astea, pentru ca trebuie sa rezervam spatiul.

Fetelor, nu facem o intalnire cu pruncii? Nu stiu pe unde ca io mereu is in pana de idei, dar ar fi fain, poate vin si fetele noi sa ne cunoasca.

Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Fata mea are 10 ani. Vreau ca din septembrie sa aiba si alte activitati decat scoala si sa fie oarecum constante. Ma gandeam la Palatul Copiilor. Aveti sau ati avut copilasii la activitati acolo? Incerc sa aflu detalii, deoarece dupa 6 august incep inscrierile. Cand am sunat in primavara, mi s-a spus ca se plateste o taxa de 80 de lei, pentru tot anul, indiferent de numarul de activitati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna buna!

Nu stiu nici eu nimic de Moni, sper sa fie bine!

Ali24, bine ai venit printre noi! Ma bucur ca ni se alatura si alte aradence! Spune-ne mai multe despre tine.

Aliclara, eu am avut-o pe Mara anul trecut la Palat, intr-adevar e 80 lei/tot anul, indiferent la cate activitati o inscrii. Eu am inscris-o la toate si, pe parcurs, a mai renuntat, le-a incercat pe toate si si-a ales singura. Da, in 6 august incep inscrierile.

Eu ma inscriu prima la intalnirea cu pruncii, dar fara prunci. Vin doar sa ma relaxezzzz Doar ca saptamana asta, inclusiv in weekend lucrez non-stop la Real.


Mama Marei si a Dorei


Monica70 are nevoie de noi

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am vorbit eu cu Ghita si pana la urma si cu Moni.

De intalnire eu nu prea mai am cand, maine imi vine pruncimea, duminica avem ocupat, saptamana viitoare trag tare la lucru sa las totul in regula in urma mea.



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput