Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Nu cred ... sau poate nu vreau sa cred.

De la 4 ani incep sa aiba amintiri, dar sunt de scurta durata. Noi am fost acum 3 ani in Mexic si ai mei si-au aduc aminte timp de 1 an de vacanta aia, acum mai stiu doar ca au fost in Mexic, daca ii intreb ce au facut acolo confunda cu alte vacante mai recente.

Diana are atat de multe de experimentat, atatea lucruri de invatat, atata viata in fazta ei, ca imaginea si amintirea Monicai o sa ramana doar in poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Eu am cunoscut-o pe Moni cand am fost la Timi...da, de neuitat. In iarna trecuta ne-am intalnit la Palatul Copiilor, era cu Diana la dans si am povestit pe indelete. Offff Era asa de volubila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu cred...ma uit la copii mei, desi sunt cu ei acum, boala mea i-a transformat pe vecie. le-a arat o intunecime a vietii necorespunzatoare pentru varsta si inocenta lor, Ghe a devenit prea grijuliu cu mine, Sofia din contra, s-a inchis in ea, e furioasa, simte acut nedreptatea....au fost la un pas sa ma piarda de 3 ori si asta lasa urma f adanci, pe care sper sa le sterg usor usor, dar nu garantez reusita.

Sofia mea avea varsta Dianei cand m-am imbolnavit.
Asa ca , din pacate, lipsa mamei e poate cel mai grav lucru care se pote intampla unui copilas iubit si sanatos:((((




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Of ! Terminati-va !

Copiii o sa fie bine pentru ca o sa uite si pentru ca n-o sa fie singuri si pentru ca au o viata lunga si plina de experiente in fata lor si pentru ca sistemul lor de referinta este foarte scurt (a lui Tudor este chiar zero)... si pentru ca asa vreau eu sa fie.

Copiilor ei o sa le fie bine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am deschis subiect nou AICI.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput