Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

trebuie sa ne adunam si sa mergem la priveghi. Diseara la ora 19:00 va fi slujba.
De coroana pentru noi m-am oferit eu sa o cumpar, dar am inteles ca vor si forumistele una din partea lor pe care probabil o vom comanda.
Mergem sa fim pe ora 19:00 acolo sau ne ducem mai tarziu? cum sa facem??





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Da Clau imi amintesc. Eu imi aduc aminte asa de bine de ultima intalnire, de la Miha de pe terasa, unde a fost si cu copii si cu Ghita, am ras cu ea si cu Ghita tare mult si ne-am simtit tare bine. Asa vreau sa mi-o aduc aminte.



Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am sa va rog sa transmiteti familei si din partea noastra si a administratiei www.desprecopii.com

"Sincere condoleante!"

Va multumesc.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Rall, multumim pt. avatare!

Marius, nu s-ar putea pune poza Monicai pe prima paina a forumului?

Clau, eu merg la priveghi diseara. Ar fi bine sa fim acolo la 7. Eu zic sa ducem noi aradencele o coroana separat. Daca poti tu sa o cumperi si diseara iti dau si eu bani.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Aici sunt cateva poze cu Moni, daca s-ar putea pune una pr prima pagina...
http://www.dropshots.com/DIANATUDOR#date/2007-05-13/19:22:14


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Si eu vin la 7. Ne vedem in fata cimitirului, da? La coroana punem toate bani, cred ca toate ne-am gandit la asta.

Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

@alinamoro:
Am retinut.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

acum am vorbit cu Cris si cumpara ea coroana pe care am rugat-o sa scrie "RAMAS BUN, PRIETENA DRAGA"
La 7 fara 5 sa ne intalnim cu toatele in fata cimitirului...e ok??

Marius, cu siguranta le transmitem! Multumim pentru tot sprijinul!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro


Marius, nu s-ar putea pune poza Monicai pe prima paina a forumului?



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!


S-a rezolvat.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Claudia, da, am vrea daca mai puteti comanda 2 coroane si pentru DC? am sa trimit banii cui doreste, Adei, sau tie.. oricum. am vrea sa fim macar asa alaturi de voi
va multumim mult!

Mergi la inceput