Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

DanaM- am trimis la ai Mei ca au cont de valuta si Tata a trimis lei in contul Monicai.
Da va fi mult Mai bine acolo- Asa ca sa ne rugam si sa credem caci psihicul e motorola principal- are cineva VESTI de la ea sau familie cum a fost la RMN sau dc a facut ultrasound?
Va rog sa ne tineti la curent- eu nu am putut suna azi!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Sunt f trista pentru ceea ce se intampla cu Monica si sper din tot sufletul sa iasa invingatoare din lupta pe care o duce in acest moment.

Sunteti niste fete de aur si e impresionant modul in care incercati sa o ajutati.

Eu de curand am aflat despre un produs care ar putea sa o ajute pe Monica.

Se numeste Reishi si va atasez mai jos o parte dintr-un articol care ii descrie calitatile.



"Ganoderma continuta de Rieshi lucreaza în tratamentul cancerului pentru ca ajuta la curatarea corpului de toxinele din organism si în acelasi timp întareste sistemul imunitar. Îmbunatateste functiile si stimuleaza regenerarea celulelor. Se arata a fi un puternic supliment pentru cei ce au supravietuit cancerului.

Agentii Anti-cancer din Ganoderma sunt Polizaharidele si Germaniul organic. Polizaharidele sunt responsabile pentru eficacitatea anti-cancerului.

Ganoderma
•diminueaza reactiile adverse ale radioterapiei si chimioterapiei
•previne si reduce riscul metastazei
•îmbunatateste calitatea vietii
•previne recidivarea bolii

Ganoderma poate fi folosita ca tratament în timpul radioterapiei/chimioterapiei, reduce reactiile adverse ca oboseala, lipsa poftei de mâncare, pierderea parului, infectiile. Reduce de asemenea, durerile din timpul chimioterapiei. [b]Ajuta pacien#355;ii în faza finala a bolii prin prelungirea vietii si îmbunatatirea sanatatii. "

Daca vrea sa o incerce dati-mi de veste si in maxim 48 de ore are produsul acasa.

Monica nu te lasa! Suntem alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_laila spune:

De la 01.30 - 02.00 am sa fiu eu la rugaciune - Paraclisul Maicii Domnului

Doamne ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

de la 2 la 2 jumatate voi fi eu. Am inteles ca Paraclisul Maicii Domnului. Asa e?


Monica, o imbratisare stransa-stransa si de la mine!!! fii tare!!! Din toata inima iti doresc sa te faci bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

de la 2 la 2 jumatate voi fi eu. Am inteles ca Paraclisul Maicii Domnului. Asa e?


Monica, o imbratisare stransa-stransa si de la mine!!! fii tare!!! Din toata inima iti doresc sa te faci bine!!!

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Da, Paraclisul Maicii Domnului!

Maica Sfanta sa-ti primeasca rugaciunea!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Fetelor, avem peste noapte doua perioade descoperite in care nu s-a inscris nimeni la rugaciune de 4-5 si de la 6-8...se inscrie cineva?

Haideti sa incercam sa ne mobilizam ar fi pacat sa se intrerupa acest sir de rugaciuni...sa ne gandim ca oricare dintre noi am putea fi in locul Monicai...sa ne gandimla puisorii ei care au atata nevoie de mamica lor

Imi pun ceasul sa sune la 4 fara ceva si daca nu se inscrie nimeni ma voi ruga eu...




are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

eu m-am de la 24-24:30. sper ca bunul D-zeu sa ne asculte rugaciunile.

RMN numai luni va face, din ce am inteles, e dorinta ei.

Fii tare Moni si rezista!!!
gandurile noastre sunt indreptate catre tine!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Multumesc Flavia! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

La 4 am Ora Romaniei o sa ma rog eu!
Gio- eu sper sa fie doar ultrasound nu RMN ca aflii ce vrea ea si dureaza max 15' in loc de 40- numai bine sa ii fie,restful nu Mai conteaza!
Doamne Ajuta!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi

Eu de curand am aflat despre un produs care ar putea sa o ajute pe Monica.

Se numeste Reishi si va atasez mai jos o parte dintr-un articol care ii descrie calitatile.


Asta poate preventiv sa aiba ceva efect (si eu mai iau din cand in cand, ca supliment) dar acum nu cred ca ar ajuta cu nimic

Mergi la inceput