Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Monica,ma bucur mult ca poti minca din nou.
Te rog uita-te in farmacie,exista niste produse pt cei care au nevoie de un regim hipercaloric si care nu se pot alimenta foarte bine,aici stiu ca se folosesc la oncologie la pacientii care nu se pot alimenta prea bine din diverse motive.
Exista de la Nutricia "Fortimel" si mai exista ceva si de la Nestle,imi scapa numele (oare Nutriben?),dar tot pulbere care se amesteca cu apa si se bea.
Sa-ti faci analizele si sa vezi daca nu ai anemie sau daca pe la electroliti e totul in ordine.

Te pup cu drag .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni, ce ma bucur ca ai scris pe forum, asta inseamna ca-ti e mai bine!
...cum zice si Ada, pofta buna!






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Abia azi am aflat, de pe link-ul pus de Daria pe Facebook, pe forum intru tare greu de pe mobil din cauza reclamelor. Imi pare foarte rau ca Monica are probleme. Dumnezeu sa ii dea putere sa lupte cu boala si sa se insanatoseasca! Voi trimite si eu maine 100 lei pt ea, si multe ganduri bune! Curaj, draga Monica, si multa sanatate! Sunt cu sufletul alaturi de tine!


Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

moni,
exista MONOGEN care se da in astfel de situatii.
stiu de la strumf.
ti-l pot lua eu direct din depozit,adica la jumatate de pret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Monica: esti in fiecare zi in rugaciunile mele, cu credinta se poate trece peste orice.Multa putere iti doresc




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Din pacate Moni nu se simte tocmai bine. Din acest motiv nu a putut confirma azi banii intrati in cont.

Fetelor Moni are nevoie acum de toata sustinerea noastra, atat morala cat si financiara. Cheltuielile din acest moment intrec cu mult banii pe care ii primeste Moni pentru concediu medical. Si sa nu uitam ca mai sunt doi copii care trebuiesc intretinuti.

Doamne ajuta.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

care sunt simptomele noi?

Ma rog pentru ea sa ii fie bine.

Monica, te rog sa rezisti!! Stiu ca e f f greu. Stiu ca atunci cand te simti rau lumea e invelita intr-o negura neagra, stiu ca nu e corect sa ti se ceara tot tie putere....crede-ma ca am trat toate astea.
lasa-i pe cei din jur sa preia tot si tu gandeste-te strict la tine. O sa para dur celorlalti, dar daca nu ati trait asta va rog sa nu judecati, eu am fost in acel abis.
Monica, nu trebuie sa te gandesti nici la copii, nici la sot, nici la nimeni, ci la TINE. TU esti importanta.
Dumnezeu sa te ajute!!




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Monica, ma gandesc la tine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Moni- fii tare si lupta in continuare!! va fi bine- esti in rugaciunile meld- te pup si imbratisez tare!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Monica, ne gandim la tine zi de zi, esti in toate rugaciunile noastre



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput