Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (2)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joana2672001 spune:

Si puiul are ceva bucite pe fata de la caldura si mai ales dupa ce il tin in brate o periada mai lunga. Il sterg cu apa termala de cateva ori pe zi insa tot reapar. UFFF lasa ca trece si caldura asta, si trec si bubitzete la odrasle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_C spune:

Hello, acum am sosit de la botezul carlanului , cu toate ca a fost botez de zi, ne-am intins pana acum, a fost frumos, povestesc maine!
A, am facut si 5 ani de casatorie, am sarbatorit dublu!

Intru dupa ce ma trezesc, somnic usor!

Eva,

-------------------------------------------------
Andra, mami fericita de Amana si de Robin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Andra felicitari pt increstinarea micutului Robin, si noi tot botez de zi o sa facem pt ca o sa fim cativa, nasii si cativa amici de aici, o sa vina de acasa sora sotului si finii nostri care locuiesc in Germania. Tare m#259; bucur ca mai vine cineva si la noi ca tare mi se pare ca suntem singuri la capatul lumii.
Ontzza r#259;bdare si tutun, Poi eu de acu nu m#259; mai plang cu alaptatul, ca al meu se mai urla el la tzatza, ca aia stanga nu ii place neam, da e educat bine, papa la 3 ore ziua si dupa masa de seara (8-9) adoarme in vreo ora si se mai trezeste pe la 2, atāt dorm si eu decent.
Virgi si eu il mai incerc pe Bb sa ridice capul cand il tin de maini, dar nu vrea mereu, da nu m#259; stresez deloc. Eu nu prea il fortez cu exercitii ca mi se pare tare mic.
O sa le faca pe rand pe toate.
Gata somn, daca mai prind o ora doua maine o sa fiu prea hodinita:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Stati ca m-am trezit acu... Ionelu pitica ta papa doar de 4 ori in 24 de ore tzatza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maiiunie2012 spune:


Va invit intr-o noua casuta....aici

Mergi la inceput