IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

monn,

te rog mult sa confirmi tu 350 de la mine pt produse de la bazar, pe scurt:

adee, 20
eseea 20+27
Szivarvany 25+10
Dodo-pui 35
laura 210

total: 347, deci 350 :)

multam mult! [azi i-am depus la brd, sper sa ii vezi :)]



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anca, bine ca te vad prin zona, am castigat niste pantaloni de blugi care sunt la tine, mai am ceva licitatii care se termina sapt asta asa ca rotunjesc suma si depun vineri cel mai probabil

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:



Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

monn,

te rog mult sa confirmi tu 350 de la mine pt produse de la bazar, pe scurt:

adee, 20
eseea 20+27
Szivarvany 25+10
Dodo-pui 35
laura 210

total: 347, deci 350 :)

multam mult! [azi i-am depus la brd, sper sa ii vezi :)]



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori


Au intrat!

So, contabilitatea zilei:
350 lei - Anca_nicolae
130 lei - Anamariame
100 lei - P.M.
30 lei - C.E.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Azi a fost o echipa de la Antene la Timisoara pt a face un reportaj despre Iulia. Acest reportaj urmeaza sa deschida campania de sms-uri. Reporterul a felcitat-o pe Cami, i-a zis ca e cea mai tare mamica din cate a vazut pana acum.

Din pacate, s-ar parea ca abia in septembrie va fi acea saptamana cu promovare intensa in tot trustul si in care numarul lor de sms pt cazuri individuale va fi alocat Iuliei (nush daca a scris Bianca si aici, cei de la Mereu Aproape au un nr de sms pt cazuri individuale si il vor aloca Iuliei timp de o saptamana).

Ma striga fiu-meu, sper sa revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Azi a fost o echipa de la Antene la Timisoara pt a face un reportaj despre Iulia. Acest reportaj urmeaza sa deschida campania de sms-uri. Reporterul a felcitat-o pe Cami, i-a zis ca e cea mai tare mamica din cate a vazut pana acum.




Asa si este: cea mai luptatoare mamica !! sunt mandra ca o cunosc si sper sa facem impreuna tot ce putem pt a le ajuta sa treaca peste hopul acesta

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna dimineata,

E bine ca s-a filmat reportajul. NUmarul de SMS va fi alocat Iuliei undeva in luna septembrie. Din cate am discutat cu cei din Antene cica perioada dintre filmare si difuzare ar fi foarte buna (o luna si jumatate), intrucat exista cazuri care isi asteapta randul devreo 4 luni.

O sa mai incerc ceva interventii sa vedem daca putem sa tragem saptamana respectiva mai aproape. Oricum, e bine ca s-a rezolvat pozitiv si ca se vor strange bani. Iulia va avea nevoie de bani si dupa operatie:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Buna dimineata,

E bine ca s-a filmat reportajul. NUmarul de SMS va fi alocat Iuliei undeva in luna septembrie. Din cate am discutat cu cei din Antene cica perioada dintre filmare si difuzare ar fi foarte buna (o luna si jumatate), intrucat exista cazuri care isi asteapta randul devreo 4 luni.

O sa mai incerc ceva interventii sa vedem daca putem sa tragem saptamana respectiva mai aproape. Oricum, e bine ca s-a rezolvat pozitiv si ca se vor strange bani. Iulia va avea nevoie de bani si dupa operatie:)


Bianca,inca o data mii de multumiri, ai facut o treaba grozava

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Avem si pagina pe facebook si va rog din suflet sa o accesati cit mai multe persoane, sa ii facem promotie cit mai mare acolo
https://www.facebook.com/pages/Help-Iulia/365185746884402?ref=stream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Oricum, e bine ca s-a rezolvat pozitiv si ca se vor strange bani. Iulia va avea nevoie de bani si dupa operatie:)


Da, s-ar putea ca recuperarea sa fie destul de dificila...

Dupa operatie urmeaza sedinte cu raze (din cate am inteles vreo 20-30).

In plus, nu stim exact in ce va consta operatia. Daca tumora a afectat puternic coloana, s-ar putea ca in timpul operatiei sa-i fie scoasa ultima vertebra. Nu-mi dau seama ce implicatii are chestia asta, pot sa banuiesc ca neuro-motor va fi nevoie insa de ingrijire speciala.

...de-asta asteptam sa termine si a patra cura, pt ca la RMN sa se vada dimensiunile tumorii si daca e coloana afectata in vreun fel...

Dar, ca sa incheiem pe un ton mai vesel, va prezint o matza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

novus

am observat pantalonasii, tinem legatura sa vedem cum ajung la tine.
Pot sa-i pun la posta sau poate, intamplator, are Olga drum in Deva?

Oricum, mi-e usor in ambele feluri, doar sa-mi zici tu pe pm cum facem!
Multu'

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput