LMA Juniori de iulie-august 2004 - 8 ani!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Ale,multa sanatate si noroc!!Caro sa-ti traiasca fetele
Cristalina galushtele tale nu au gauri in urechi??..vezi ca-i simplu de facut,cu un pistol special si le pune direct cercei de la ei...pe care trebuie sa-i schimbi dupa vreo 3 saptamani.....mandrulitza mea si-a dorit de ziua ei un lantisor cu cruciulitza....am fost mirata de dorinta ei tinand cont cat de baietoasa este
Roxi transmite-i lui Nicole felicitari pentru bebelina
sa-i traiasca printesa,sa fie sanatoasa mancacioasa si somnoroasa!!!!
Leeloo cam scump tenisul...la noi este 100 de roni pe luna,8 sedinte de cate o ora.
Kim faine poze de la munte!
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

La multi ani Alessia! Caro, sa-ti traisca printesele!

Roxana, transmite-i din partea noastra toate cele bune si bebelinei si lor...Cred ca era topita Eva dupa Eva...hihihi

Ioana, don' John a zis ca el nu e de acord, ca o sa-si puna ele destui cercei cand o sa fie mari pe unde nici cu gandu' nu gandim noi...
Stiu ca e simplu de facut, dar nu-i nimic p'aproape si lenea e mareee...

Olivia, frumos la Sinaia!

Marina, frumoasa aniversare. Vacanta placuta!

Eu toata saptamana care vine o sa fiu singurica, John pleaca la Paris sa se racoreasca, sa vezi ce dor o sa mi se faca de maimute...

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Alessia

Rain, sa-ti traiasca micuta Eva Multumim pentru vesti Rox
Andries, de`astea faci tu ? :( Bine ca ti-ai revenit
Kim, frumoase pozele ! Si ce bucurie cu paunii, ai gasit incubator ?
Marina, deci ai avut un Mitzu super-mega-fericit
Leeloo, scump, dar daca nu ai de ales
Concedii frumoase tuturor
Io`s pe ogor, pana pe 15-16 august nici nu pot visa la vreo zi de concediu dar atunci e anuntat si nu vin orice ar fi, abia in septembrie imi voi putea lua cateva zile...

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

auzi tu asta din insulele craciunului, e frig la voi acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ieri da, 25 grade mi am pus treningu`:( vreau sa fie 40 sa fie vara, ca mai e august si gata :(((
uoofff :(((

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

La multi ani Alessiei! Cro, sa-ti traiasca fetele!!

Rain, sa va traiasca bebelina mica!! Te rugam frumos sa intri sa ne pui si nou poze si sa ne povestesti.

Ioana, am si eu o intrebare, la ce hotel ati stat in Balcic si daca mi-l recomanzi. Ati stat si in Kaliakra la hotel?

Altfel toate bune, ceea ce va doresc si voua . Cupiii se indeletnicesc cu jocuri (de interior si de exterior) toata ziua. Eu ma indeletnicesc cu scris de articole.

Va pupam pe toti cu foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mitzu, doamna rain e aciulea la mine. n-are net sau are de azi.... na, nu am controlat-o inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui leeloo2004
Andries, costa 250 ron 4 sedinte de initiere a cate o ora fiecare. grupul e de 4 copii de aceeasi varsta. Mie mi se pare foarte mult, dar e singurul loc aproape de noi unde se face asa ceva (in Paradisul Verde) si au si specializare pe copii (rachete din alea mici, mingi speciale, etc). La voi cat este?
Te inteleg cu plafonarea...mie imi place ceea ce fac, dar deja am facut cam tot ce se putea pe aici...astept acum sa vad ce perspective sunt pentru ca teoretic ar trebui sa urmeze un pas urmator in cariera...



Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina 2012

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.


e jecmaneala pe fata, scuza-ma ca-ti spun, tu platesti pentru initiere la grupa ceva mai putin decat platesc eu pentru performanta individual
eu pentru Mircea (tot initiere) dau 60 de ron pe ora individual; si asta cu un trainer care de obicei antreneaza performanta, dar de dragul lui Vic il suporta si pe maimutzoiul ala mic.
la grupa am dat 25 - 30 de lei ora.
mingii sunt obligati sa ofere, filee mici si rachete.
oricum racheta poti sa-i cumperi si tu una si e 100 - 150 lei maxim una super buna in Decatlon.

cu plafonarea si eu ma cam enervez. La mine e si mai rau, nu numai ca ma plafonez, dar am senzatia ca regresez... stii tu, intr-un colectiv cu 2, 3 varfuri, varfurile sufera o mare presiune de a se alinia la o medie... cat se poate de mediocra. bleah.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Rain, sa-ti traiasca micuta Eva!!

Da, mai fetelor, am comis-o in week endul trecut. Acum sunt ok, ma pregatesc de o nunta in acest week end, balamuc ceva mai mare decat de obicei, nu de alta dar nasim si again nu in Bucuresti. E a treia nasire in mai putin de un an suntem over stretched cu resursele 10 ani sa nu mai aud pe nimeni Dar cele 4 perechi de fini pe care i-am adunat... sa-mi traiasca si infloreasca, plus cei 4 copilasi botezati, speram sa mai apara 2, 3, cati o da Domnul !!!

Da, copiii mei au venit azi cu trenul, dar impreuna cu cumnata mea, cumnatul si copiii lor, deci nu au fost singurei. Le-a placut teribil. Mai am de bifat cu ei 2 tabere (fiecare cate una) si o saptamana undeva la mare si gata, m-am achitat de promisiunile pentru vacanta asta.

Sa auda fi-miu de Paris mi-ar toca urechile grupa mare.

Faza tare la bunici: pentru ca trupa nu se putea deplasa repede din cauza lui Mircea care mergea incet pe o bicla cu 4 roti cei 5 verisori si-au unit fortele si intr-o singura zi (asta mi s-a parut de vise) au alergat pe langa el cu randul si l-au invatat sa mearga pe 2 roti!! Este atat de mandru pustiulica!! Eeee... asta e adevarat team work!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Ce frumos Andries!!! Da, asta ziceam si eu ca e jecmaneala, dar nu am de ales decit intre asta si...asta... Individual era 400 ron/4 sedinte...
In fine, ma bucur ca ii place, acum am sa-i platesc cit ma tin baierile pungii (si asta pt ca Stefan are o luna gratuit, asa ca am un buget ceva mai mic de alocat scolii si atunci mai e loc si de platit extra-activitati...

Rain, sa-ti traiasca mica minune!!!! Asteptam poze!

Mergi la inceput