Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (27)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multe lunitze frumoase Anastasia Parascheva si Cristian!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

aerlilian si eu o sa dau carne de curcan si apoi de gaina si ou de prepelita in loc de gaina........daca ascultam pediatra nu mai aveam atata bataie de cap il indopam cu mar cu biscuite nu stiu daca v-am spus ca i-am zis ca e copilu infundat si nici nu s-a uitat la el a zis ca n-are nimic e bine asa si daca-l vedeti miyititelu cum se stramba din nas si fornaie ..........


Nu stiu unde naiba sa ma duc ca nu-i una capabila in Ploiesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magddalena spune:

buna

ma scuzati ca dau buzna asa,sunt o mamica de la strengari de 2012,sunt in concediu in tara si nu am medic pediatru,sunt din Bacau si nu cunosc absolut pe nimeni,doar medicul de familie al mamei.Mai citeam pe la voi ca este o mamica din Bacau cu doua fetite,Lady,te rog daca citesti si imi poti recomanda pe cineva un pediatru bun,pt ca azi fetita mi/a facut o criza de plans isteric si nu stiam cum sa o calmez,nu a mai facut asta niciodata, nu a avut niciodata colici,absolut nimic,e prima data cand i se intampla si sunt speriata.As vrea sa merg cu ea la un control general sa ma asigur ca e bine.Acum e ok,a mancat e vesela,a avut doar o criza de plans singura in viata ei,ma gandesc ca o fi dintii dar e cam devreme,urechile le/am palpat nu plange,kk face o data pe zi,deci nu gasesc motive de plans.
MULTUMESC DIN SUFLET

ma scuzati inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

buna,
Altesa la ce pediatru mergi? cumva la Olteanu?
Si noi am inceput tot cu piureul de legume si dupa 2 sapt. de piure am introdus si marul copt la recomandarea pediatrului, am o schema pe zile cand si ce sa introduc.


mamica de Maria Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

lexi multumesc!

azi mi-a facut-o filip: i s-a lasat fontanela de puteai sa bagi degetul...habar nu am cum s-a deshidratat asa tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

pana la urma cine vine maine la intalnire? a ramas pt ora 10.00 in Herastrau, in fata la Hard Rock Cafe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Da. Eu vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursulet33

pana la urma cine vine maine la intalnire? a ramas pt ora 10.00 in Herastrau, in fata la Hard Rock Cafe

Mamica Iuliei (24 ian 2012)


aerlilian
alina_anto
ica
sara
ane-maria
georgia, daca isi face curaj sa conduca
si subsemnata

Sper ca nu am ratat pe nimeni si mai asteptam cu drag doritoare!

Locul si data sunt corecte!

Abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

Bulinuta cum asa?


Gabriela la Podeanu ,voi? Zi-mi si mie una competenta ca o iau cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nu stiu altesa... era super ok si dintr-o data ma uit la el si era fontanela lasata rau de tot...i-am dat apa silapte pana nu a mai vrut si in jumaate de ora isi revenise

Mergi la inceput