Portret de preşedinte: Crin Antonescu

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Fata lui basescu nu are IQ sub medie, si udrea e o legenda de presa atat timp cat nu ai fost in patul lor sa vezi ce fac, dar propagarea unor mizerii de genul asta atunci cand nu ai argumente nu iti face nici o cinste. E absolut penibil sa arunci asa ceva in discutie. Nu discutam nici de neveste si nici de copiii ci de performanetel politice ale impricinatilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui danet


Stii ceva,deocamdata in tara asta dreptul la exprimare e liber si asta nu datorita marinarului.
Asa ca daca fiica presedintelui are IQ-ul subunitar sau daca basescu si-a manifestat ( fara nici o jena fata de nevasta-sa ) "simpatia" fata de udrea ,pot sa comentez cat/cand vreau.
Daca tu consideri afirmatiile mele lipsite de bun simt, atunci demonteaza punct cu punct mesajul meu.
Multe succesuri iti urez !



Acum danet, stii cum sta treaba pe aici? Libertatea de opinie este categoric respectata, dar barfa "de bancuta la portita" trebuie sa se mentina intre niste criterii de bun-simt si care sa nu fie chiar no limit!

Apropos, chestia cu IQ-ul este un subiect atat de sensibil si de vulnerabil incat cine il abordeaza trebuie sa dovedeasca discernamant si competenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui danet

[


foarte urat mesajul de mai sus! afirmatiile de mai sus sunt infinit exagerate si fara bun simt. urat!

[/quote]

Stii ceva,deocamdata in tara asta dreptul la exprimare e liber si asta nu datorita marinarului.
Asa ca daca fiica presedintelui are IQ-ul subunitar sau daca basescu si-a manifestat ( fara nici o jena fata de nevasta-sa ) "simpatia" fata de udrea ,pot sa comentez cat/cand vreau.
Daca tu consideri afirmatiile mele lipsite de bun simt, atunci demonteaza punct cu punct mesajul meu.
Multe succesuri iti urez !

[/quote]

tu poti sa scrii ce vrei aici fireste, si noi putem comenta ce scrii tu nu? vezi tu danet din pacate mesajele tale la adesa familiei presedintelui nu iti fac cinste.
si apoi danet cat poate fi IQ-ul unei persoane care crede si raspandeste astfel de stiri de cancan, speculate doar sa denigreze o anumita persoana?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

www.realitatea.net/fiul-lui-prigoana-honorius-s-a-inscris-in-pnl_998954.html" target="_blank">Transfer de "SENZATIE". PNL l-a luat pe Honorius Prigoana de la PDL

Citat:
Fostul candidat din partea PDL la alegerile parlamentare pentru Camera Deputatilor, Honorius Prigoana, s-a înscris vineri în Organizatia Municipala a PNL Bucuresti. Adeziunea a fost semnata de presedintele interimar al PNL, Daniel Chitoiu. Honorius Prigoana va activa în cadrul organizatiei PNL a Sectorului 2..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

despre marele chiulau care nu se dezminte:

Crin Antonescu si-a tinut cuvantul: s-a retras din viata politica
http://www.gandul.info/puterea-gandului/crin-antonescu-si-a-tinut-cuvantul-s-a-retras-din-viata-politica-10019173#

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danet spune:


[/quote]

tu poti sa scrii ce vrei aici fireste, si noi putem comenta ce scrii tu nu? vezi tu danet din pacate mesajele tale la adesa familiei presedintelui nu iti fac cinste.
si apoi danet cat poate fi IQ-ul unei persoane care crede si raspandeste astfel de stiri de cancan, speculate doar sa denigreze o anumita persoana?



Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze


[/quote]
Almo, toate citatele pe care tu le dai , aici sau la alte subiecte sunt demne de Romania Mare.
Ar trebui sa te intrebi mai degraba de ce te simti atacata personal atunci cand vorbesc de IQ junioarei lui base.
Nu stiu, poate tie ti se pare de bon ton sa fii agramata , sa nu ai habar de pluralul cuvantului succes( si asta nu am citit-o in can can ).
Ca sa fii totusi multumita , eu propun pentru EBA titlul de "savanta de renume mondial" , ca tot e vacant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Da ? Si cu ce a iesit in evidenta Prigoana Junior la fostul partid ?

Probabil ca l-a atras doctrina liberala , daca asupravietuit lagarului in care o tine inchisa dl presedinte si tot probabil ca alaturi de distinsul domn Sova va reprezenta viitorul politic al acestei tari-ca si Ponta odinioara micul ,,Titulescu "...ce vremuri o sa ajungem sa le regretam .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Si revin su o precizare pt Dannet -EBA nu e savanta asta e clar e o fatuca cu pretentii si atat.
si da
-nu trebuia sa fie reprezentant al Romaniei la UE (dar sincer nici nu face nota discordanta in delegatia Romaniei , cu vre-o doua exceptii sunt la acelasi nivel) versus -Da nea Gigi cum e ?


-e cam pitipoanca ca de aia ta-su a scos-o din vizorul mass mediei din Romania versus dar a fost prietena cu fiul lui Hrebenciuc asa ca daca si fiul celui mai mare combinator din USL i-a placut si presupunem ca el nu e un prost , cine suntem noi sa ii controlam IQ ?







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Ha ha

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-13183575-tariceanu-nemultumit-primirea-lui-honorius-prigoana-pnl.htm

Sper ca liberalii sa se trezeasca din somnul cel de moarte, erau un partid misto, causeur si da avea si principii.

Unde au disparut ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Resuscitam acest subiect - dl. Antonescu va candida in...Teleorman !





www.hotnews.ro/stiri-politic-13497743-surse-crin-antonescu-candida-intr-colegiu-din-teleorman-liviu-dragnea.htm" target="_blank">http://www.hotnews.ro/stiri-politic-13497743-surse-crin-antonescu-candida-intr-colegiu-din-teleorman-liviu-dragnea.htm

E de-a dreptul jenant cat se tin unii de scaun...

Mergi la inceput