Copilasi iubiti de sept-oct(13)LMA Diana-Elena!!!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna seara! am intrat sa spun "bafta" pentru fete maine, sa treceti cu brio examenul si sa obtineti postul dorit

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Anca, Mari, just me, va tinem pumnii Sper ca a fost totul bine, eu m-am gandit la voi

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Buna fetelor!

Va tinem si noi pumnii si va asteptam cu vesti bune de la examen


Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Anca, felicitari lui Ionut pt pisu in parc! sper sa-mi fac si eu curaj zilele ce urmeaza, dar sa iau si ceva schimburi la mine..acasa nu mai vrea la olita, vrea direct la wc, iar pampers la somn..eu sunt multumita..
Cami, deja la gradi? ce baiat mare are mami! bravo Tudor si acomodare cat mai usoara! pt mami putina relaxare inainte de serviciu
pt Ioana si Maia! ce domnisoare dragalase sunt


Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Multumim de sustinere! Eu nu sunt multumita de ceea ce am facut azi, simt ca am intrat ,,pe aratura'', ca am fost pe langa subiect la unul dintre cele 2 date, iar la unul nu sunt convinsa ca am facut tot ce trebuia...asta e, astept ziua de 7 august sa vad nota...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna seara!
Noi tot la tara suntem ....Elenys s-a umplut de bubite a luat din aer , acum sunt pe trecere...babele toate de aici isi dadeau cu parerea ba ca e pojar, medicul din sat alt destept mi-a zis ca el crede ca e varsat de vant etc ...pana m-am dus la pediatra noastra si mi-a zis ca nu are nici o boala a copilariei :) atunci m- am linistit :)

Fetelor sa luati nota maxima la concurs, tinem pumnii!

Eu va citesc in fiecare seara dar mai greut cu scrisul:(

Va las sa serviti niste prajituri de casa si un pahar de suc,lapte, apa;)
Noapte buna!

Am uitat Elenys a inceput sa zica poezii:),cantecele:)
Am invatat-o sa bea apa cu sticla normala!
Elenys are 13 kg 800gr 89cm
Pampers avem o luna fara accidente! :)cere si pipi si treaba mare:)
Acum mai avem un hop sa renuntam la suzi la culcare dar trebuie sa ma pregatesc psihic inainte:))

Gata k am scris cam mult...pupicii


https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cafeluta e servita!

Se putea si mai bine, acum astept nota!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! Mmmm ce buna e cafeluta poftiti de serviti si voi
Bravo Elenys!! ce fetita mare si desteapta!
Bafta fetelor si obtineti posturile dorite!
CAMI voi iesiti in fiecare zi in parc??


Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
un pepsi astazi vrea cineva?
Ana, in general mergem in parc in fiecare zi, cam pe la 19/19.30.
Mari, chiar daca tu nu esti multumita de ce ai facut, conteaza f. mult ce au facut si altii. Oricum, sunteti de admirat ca ati reusit sa cititi ceva cu copilul langa voi. Pana la urma cu cine a stat Vladut?
Anca, intotdeauna este loc de mai bine. Cum mai stati cu vocabularul, caci cu olita am vazut ca stati bine ... se pare ca suntem codasi
Andreea, tare simpatica trebuie sa fie Elenys la poezii si cantecele. Si vad ca sta si bine cu greutatea. Mi-ar fi placut si noi sa fim mai plinuti, atunci nu m-as stresa ca nu vrea sa manance la gradi
Nico, suntem "veterani" la gradi, astazi facem saptamana
Just_me, cum a fost la examen sau deja ai fucgit la mare?
Doina, voi tot la apa sunteti? vrem si noi la mare, Tudor si acum cere "povestea" cu mare, in care sa-i spunem pe unde am fost

pupam fetele si copilasii, ma duc sa-mi "ridic scolerul"

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna! Nu am mai dat nici un semn. Acum suntem la tara din nou. la mare a fost frumos dar am trecut eu, Matei si david prin indigestie. Sotul si eu am fost presedinti la sectiile de votare cu ocazia referendumului. Am pus poze noi:
aici!

Mergi la inceput