Bobocei de sept-oct 2012 (18)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Corina n-am luat nimic de la Arad pentru bebe ca n-am ajuns in Carrefour .Am fost cu sotul dupa marfa pentru magazin,sa platesc si o rata la banca si sa-mi caut mie slapi ca nu-mi mai incap cei ce-i am,dar n-am gasit sa-mi intre piciorul ,nici macar cu scai sau catarame.

28+

Mihnea Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Stella ce frumooooos,i-ai simtit forma talpitei?Doamne ce drag imi e si mie cand pedaleaza cu amandoua ,parca framanta un aluat de placinte asa face,

28+

Mihnea Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Corina aceeasi problema o am si eu de vreo cateva zile,sper din suflet sa nu fie pierderi de lichid,desi nu mai e asa cremoasa scurgerea ci mai mult lichida cu tenta albicioasa,insa fara miros ciudat,de aceea am si stat linistita fiindca in trim.III scrie si mi-au spus si cumnatele ca este mult mai mare cantitatea de scurgeri si ca n-ar fi lichid.
Pentru linistea ta insa poti suna si medicul.In plus si transpiram mult mai mult acum,si la fel ca tine si eu ma schimb de mai multe ori pe zi fiindca nu suport protej-slipul.

28+

Mihnea Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stella87 spune:

Fetelor si eu folosesc protej slip de vreo sapt incoace, cred ca e normala chestia asta cu scurgerile. Atata timp cat e alb, fara miros nu-s pb, ca nu e semn de infectie.

Offf, oribila vestea despre mamica insarcinata

fericita 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Stella felicitari pentru schimbarea prefixului ,30 +, uaaau ce ne apropiem de termen,acusi incep galeriile!

28+

Mihnea Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stella87 spune:

Mersi, Anidaz! Nici mie nu-mi vine sa cred cat de repede trece timpul!

Uff, nici eu nu-s in apele mele, simt ca n-am aer. Dar sper sa ma simt mai bine daca ies la cumparaturi

fericita 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mlhaela spune:

Si eu am la fel de abundente scurgerile, dar medicul mi-a zis ca e ok, atata timp cat nu-si schimba consistenta, culoarea si mirosul.

Groaznica povestea mamicii ce-a murit :(.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Buna fetele

Sa nu ma dati disparuta, m-am retras la mama la tzara unde e racoare, oricum mi-am instalat AC dar s-a mai racit afara

Am citit o groaza din urma dar cum ati primit raspunsuri nu mai are rost sa repet ce stiu

Waw, voi ati cumparat hainutze, eu am primit pana acum 5 sacose mari cu haniutze pana in 3 luni iar luni mai primesc un sac de la o prietena din Galati. Pentru ce sa mai cumpar ??? Sa va zic ca am de la Stefan haine noi, nanutza a cumparat prea mici hanuitzele la botez asa ca a cumparat altele mai mari iar cele mici au ramans nepurtate... daca o sa gasesc o necajita o sa dau si de pomana.

De restul, suzeta, carucior (aci sunt in dubii, am deja unul, nu arata luxos dar e bun la manevrat), patut (am deja), paturici, sac de dormit... le am si pe astea... chiar nu mai stiu ce voi cumpara...


Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Am si o veste buna, buna... peste 2 sapt.vine sotul meu acasa (dupa o absenta de 5 luni, asa ca gagici, nu va mai plangeti cand lipseste cate o luna, e mizilic, eu traiesc asa de 4 ani si o mai duc inca 10 )... so, i-au prelungit vancata (fara plata, of course) cu inca 2 luni, pleaca pe 2 noiembrie, o sa fie acasa cand nasc si tot tacamul , era asa fericit cand am vb.cu el pe net aseara


Oare nu par indiscreta cu urmatoarea intrebare care ma macina ? Voi mai faceti dragoste cu partenerii vostri ? E riscant? La primul copil nu am facut decat pana la 5 luni apoi a plecat si a venit cand copilul avea 2 luni... acum vine cand sunt eu insarcinata in 7 luni si pleaca la o luna dupa ce nasc...
Ma gandesc ca as fi ciudata sa tin omu` pe "uscat" dupa o absenta de 5 luni, apoi vancata de 4 + inca 5 cat lucreaza acolo... la naiba, sa-l trimit la prostituate ? As intreba dr.dar tare mi-e rusine

Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuka_g spune:

la mine nu sunt albe, sunt apoase...apa-apa! si n-au miros, doar apare cate-o pata, una dupa alta, la fiecare cateva minute, si se-ntinde de marimea unui ou...stiu ca se fac ceva teste de ph sa vada daca nu-i lichid...

_
26+ David Gabriel Multumesc Doamne!

Mergi la inceput