buburuze de primavara(mart-apr2013)!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui mara-i

Buna fetele! m-am bucurat tare mult sa vad ca s-a deschis aceasta odisee.viitoare mamici va doresc sarcini usoare si bebelusi frumosi si sanatosi!
Eu am un baietel de 3 anisori Robert Andrei si fericita posesoare a unui test de sarcina pozitiv azi la aprox. 4 saptamani, asa ca ma inscriu si eu fericita la odiseea voastra

mamica fericita de Robert Andrei(18.05.2009)http://picasaweb.google.com/iulia126/Bubu#09)


bine ai venit !!1 sarcina usoara!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

ma alatur si eu colegelor mele monna si meg de la strengari martie apr2012 si va urez din inima sa va tineti in brate puiutul cat mai repede pt ca este absolut minunat v-as scrie mai multe dar scriu doar cu o mana pt ca in cealalta sta piticuta mea pe care incerc sa o adorm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am scris unei moderatoare privind crearea odiseei buburuzelor!!sper sa primesc unda verde cat mai curand ca deja va inmultiti!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Sarcina usoara si odisee frumoasa si de la mamica de randunic de martie-aprilie 2008 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza fetelor!!!tocmai ce a fost aprobat userul pt odisee , de acum treb sa asteptam sa fie moderate primele 10 mesaje ca sa putem trece la scris cu spor!!!!


o duminica placuta va doresc!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Buna fetele! Ma inscriu si eu la buburuze!!!
Am UM 31.05.2012 si DPN 06.03.2013.
N-am facut inca ecografie, urmeaza saptamana viitoare, dar am 2 beta hcg pozitive, dupa ceva timp de incercari si un fiv reusit.
Sarcini usoare si bebei frumosi si sanatosi.

7+

Mutatiile PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor 13 heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioana_55

Buna fetele! Ma inscriu si eu la buburuze!!!
Am UM 31.05.2012 si DPN 06.03.2013.
N-am facut inca ecografie, urmeaza saptamana viitoare, dar am 2 beta hcg pozitive, dupa ceva timp de incercari si un fiv reusit.
Sarcini usoare si bebei frumosi si sanatosi.

7+

Mutatiile PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor 13 heterozigot


bine ai venit!!sarcina usoara si la termen!!!

imediat ce apar mesajele de pe userul odiseei am sa fac si prima pagina!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
puteti continua acest capitol pana se termina. apoi deschideti capitolul nou de pe userul odiseei. daca aveti nevoie de ajutor suntem aici.
sarcina usoara tuturor,

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Fetele ce ma bucur ca ingrosati randurile. Bun venit noilor burtici!

8+
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Aruam felicitari pt bebele minune! Si noi il asteptam de 3 ani jumate si parca mi s-au parut o mie de ani.
Casandra si eu am 30, probabil si la mine a fost initial o problema de fixare pt ca in sapt 4 si 5 am tot sangerat maroniu. In sapt 6 a fost ok iar in 7 am sangerat rosu pt ca mi-a fosat f. frig la munte, deci trebuie sa ne pazim de frig ca nu face bine la bb. Mie mi-a facut tot intravaginal desi as fi vrut pe burtica. Azi ma dc iar, sa vedem cum o sa-mi faca acum.
Mara bine ai venit! Sarcina usoara si la termen!
Kovacs eu imi aduc aminte de tine de la aspirante. ma bucur ca suntem colege la odisee.
Ioana felicitari pt FIV-ul reusit. Sa ne ajute Doamne -Doamne pe toate sa avem bebei sanatosi si sa ducem sarcinile la bun sfarsit!

8+
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput