Strengari de Martie - Aprilie 2012 - 8

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magddalena spune:

da deci ma chinui de o ora sa dau add facebook si nu stiu unde nu reusesc,sunt incuiata la capitolul asta,am scris numele in datele de contact,please explicati-mi si mie sau daca aveti timp dati-mi friendship sau tre sa dau eu..off habar nu am..multumesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multe lunite Toma, Emma, Miruna si Vlad!
Mada ti-am trimis eu cerere de prietenie, sper ca te-am nimerit. dupa ce-mi dai accept te adaug in grup

Eu n-am facut nimic la putzuca, nu mi-a zis nimic pediatra si nu m-am apucat sa fac ceva.

Monica, mami fericita de Cezar-Andrei (04.03.2012)

Povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Multumim de urari, fetelor!
Nici eu nu i-am facut nimic la putza, nici lui si nici lui Rares...curat la baie cat se poate fara a forta pielicica si ne e ok asa.

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Lady si al meu doarme mult ziua inca. Azi de ex. s-a trezit la 6 apoi somn pana pe la 10 cu o intrerupere scurta (dimineata il iau la mine in pat, noaptea la el) apoi la 11 30 iar somn, apoi de la 13 pana la 16.30 si acum iar trage un pui si vreau sa-l scot afara la aer.
Baita i-am obisnuit-o la 9-9.30 si doarme apoi linistit.Mai devreme nu ca vreau sa mai stau cu el afara la racoare seara.

Diversificarea eu zic ca ar trebui sa se inceapa cu ce crede mamica ca-i mai ok pt puiul ei. Insa eu stiu ca de la saptamana la saptamana se introduc noi alimente. Daca e distanta de 1 luna, se obisnuieste numai cu un alimennt si poate refuza unul nou. Chiar acum ma mai uit si eu peste documentele din docs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart_apr2012 spune:

Capitolul 9

Mergi la inceput