Bv Ali, Rocsy! Piersicute de iul-aug 2012 (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

offf, nu mi-a iesit urarea ia sa vedem daca acum iese

Bravo, Rocsy!!!!!!! Sa iti traiasca si sa fiti sanatoase!
Maria Natalia, bine ai venit!

aruba: eu am comandat patutul pe 2 iunie, la ei la magazin si mi-au spus ca ajunge cam in 3 saptamani. poate nu au fost pe acelasi transport. eu oricum inca nu l-am luat.

32+ Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Bravo, Rocsy!!!!!!!
Maria Natalia, bine ai venit pe lume!


35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria0408 spune:

NYCOSIA bine ai venit printre noi, posteaza si aici fiindca mesajul antwrir l-ai trimis la vechiul capitol. Daca vrei lasa datele tale si spune-ne msi multe despre tine, ca sa fie egalitate a tu spui ca ne citesti de la inceput.

Diana este suberba imaginea cu toti patru copilasii stand impreuna.Ai o familie superba iar micuta este dulceeee foc.

Laura pana la urma de unde ai luat caruciorul ca eu tot nu am rezolvat ac.problema.
Oricum sa-l stapaneasca Andrei sanatos. Ce culoare are?

Porumbita daca cioco este pt.diabetici nu ar treb.sa fie problemr. Stiu va si Fleur aveam momente in care treb.sa consume dulciuri fiindca scadea prea mult glicemia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusi spune:

Felicitari R_ocsy, mami de Maria Natalia.
S-a mai copt o piersicuta, avem 9 in total. Cine urmeaza? Carmina, Ali24, Alilumi?

35+


"E bine ca timpul care se scurge sa nu ne macine si sa ne piarda, ci sa ne implineasca". A.de S. Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kimmy

Salutare gasca vesela!

Eu cand am crezut ca saptamana asta nu are cum sa devina mai dificila si mai aglomerata,ieri am primit vestea bomba ca a decedat bunicul sotului.El e daramat saracul,si eu incerc sa fiu puternica dar hormonii si sensibilitatea mea si-au spus cuvantul.Plang mai tot timpul.A fost un om tare bun,bland.Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!



Kimmy,condoleante pt. bunic. E mai bine ca nu mergi la inmormantare.

35+


"E bine ca timpul care se scurge sa nu ne macine si sa ne piarda, ci sa ne implineasca". A.de S. Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pusi spune:

Dianami,

Irina e o frumoasa..si cat par are!!!
Sa-ti traiasca toti copiii, sunteti tare frumosi cu totii.



35+


"E bine ca timpul care se scurge sa nu ne macine si sa ne piarda, ci sa ne implineasca". A.de S. Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria0408

Laura pana la urma de unde ai luat caruciorul ca eu tot nu am rezolvat ac.problema.
Oricum sa-l stapaneasca Andrei sanatos. Ce culoare are?




Maria , pe acesta l-am luat , stiu ca o sa spal la el de o sa-mi sara capacele , dar mi-a placut pe crem . http://www.babycomfort.ro/produse/230-carucioare-scaune-auto/323-carucioare-copii-2-in-1/3976-carucior-copii-2-in-1-coral-beige-creme.html

Am avut noroc ca cineva renuntase la comanda , asa onoreaza comenzile in 30 de zile .

37+ Andrei

AMR 9 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Felicitari Rocsy !!!! Bine ai venit Maria Natalia !!!!

37+ Andrei

AMR 9 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

Felicitari Rocsy si recuperare rapida!
Bine ai venit pe lume, Maria Natalia!
Sa fii sanatoasa, cuminte, frumoasa, desteapta si norocoasa!!!


ce de piersicutze dulci!!!


37 + Gabriel AMR cateva zile (2 iulie)...

de 9 ani asteptand o minune, de 6 ani luptand sustinut impotriva infertilitatii, trompe obturate, MTHFR C677T pozitiv-homozigot; sotul 25% anticorpi antispermatici; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Felicitari, Rocsy!!! Bun venit, Maria Natalia!!! Recuperare rida si bebe papacios!!!

De la noi, nici o noutate, testele de sange au iesit ok, monitorizarea bebelui ok, asa ca inca e mister de ce ma simt in halul asta. Maine dimineata o sa vina doctorul meu sa vorbim si sa vedem ce facem. Pana una alta stau noaptea asta in spital, John si Jodie sunt acasa, Jane e pe drum spre mine, asa ca toata familia o sa aiba o noapte de kko

Va pup!

Delia, 37+ cu si mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput