Scolari de Iulie - August 2004 * (100)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani Stefan!! Gabi sa-ti traiasca si sa te bucuri de amandoi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Citat:
citat din mesajul lui bunny

Andries- ptr cel mic daca mai astepti putin 20aug iti dau eu o bibicleta buna adusa de aici , care e la Rosu ( noi venim pe 15 ... si daca imi dai un nr de tel pe pm te sun si ne vedem) . Zic ca pe 20 ca poate mai are dor fi-miu de ea, cu toate ca nu cred ca mai e buna ptr el...dar ca sa nu zica ca n-a mai incercat-o si el .


Mani si Alex



Multumesc mult! Ai PM cu numarul meu si intre 15 si 20 sunt in sat cel putin dupaamiaza, ca in timpul zilei eu sunt la job si pustii
la gradi/after. Vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Rox, imi pare tare rau de esec, sper si ii urez sa i se intample BINE data viitoare! Important este sa nu renunte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Stefan! Sa cresti mare, sanatos si cu mult noroc.

La multi ani si Eva, caci in Romania e deja 10 iulie. Sa cresti mare, frumoasa si plina de noroc.

Roxi imi pare rau ptr surioara ta. Sa fie cu noroc data viitoare.

AMR 17 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neataaaa
la multi ani Eva si Victor, gemenii de 10 iulie!!! sa fiti sanatosi, fericiti, norocosi!! Cori, sunteti in Romania? Danaaaaa!!!!
va multumesc de sustinere.. o da Domnul sa fie bine. nu cred ca va mai incerca....sa vedem ce aduc cele 3 luni care vin.
ma duc sa ma uit la poze din Corfu.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eva
Victor


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani EVA, VICTOR!

Gabi, sunteti foarte frumosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

deci sa va zic cu ce ne-am distrat noi ieri seara - ca ne plictiseam
am ajuns acasa, am pus sa fac niste ciuperci si un pic de gem de caise. si invarteam la el. copiii mei foarte cuminti (ha ha ha ) se jucau in sufragerie. nu trec 15 minute si vine Eva la mine si zice asa cu un glas mic "am mancarea lui Kitty in nas" nu prea imi vine sa cred (nu si-a bagat nimic in nas, in gura, nicaieri) si intreb "...cum??" la care ea mai cu plansul in gat asa "am mancarea lui Kitty in nas. ma doare nasul". deci.... bomboane din alea de zahar, de iti spargi capul cu ele... mici. pe care ei nu le mananca normal, dar cu care se joaca ca fac de mancare la pisicile de plus. nu stiu ce i-o fi venit... dar am zburat la orl. noroc ca era aglomerat tare si cum mandra era vesela si in ergula nu am vrut sa trec peste oameni. numai bine ca i s-a dizolvat singura sau s-a rupt si a ajuns in gat. copila mi-a zis ca "nu mai e bombonica". dar am intrat totusi, doamna doctor s-a uitat, chiar nu mai era bomboana acolo.... i-a explicat cum ca mancarea pentru pisici trebuie sa fie mancata de pisici si nu bagata in nas... si cam asta. am sarbatorit la mcdonalds
happy end.
corolarul a fost ca in imbracatul copiilor ... am uitat sa sting focul de sub gem. in concluzie s-a facut singur. noroc ca era pe cel mai mic ochi si nu a dat in foc prea mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

La multi ani Eva!
La multi ani Victor!

Roxana, au mama!! Ma bucur ca s-a rezolvat. Noroc ca ai nervii tari. Bravo! (eu as fi lesinat de vreo doua ori pana la spital)

Nu-i de ras dar...ce tare a fost cu "am mancarea lui Kitty in nas!"...si cred ca gemul e super acum...marmelada numai buna de mancat cu paine cu unt si lapte

Aseara am fost la piscina, au venit niste prieteni asa ca am luat si fetita lor si ne-am dus la scaldat, ne-am intors la 8, pana la 9 au infulecat la pizza si de abia la 22.30-23 au reusit sa adoarma. Am avut o sedinta de sleepover. La 00 a venit dupa noi Maria "eu nu pot sa dorm!!!"
Asa ca Oaspetele a dormit in patul generos al Mariei, eu m-am frichinit pana la 5 langa Oana si evident ca-s chioara de somn iar Maria a dormit cu John (la 7 era toata lumea in picioare, mai putin oaspetele )

O zi buna sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristale, merci. nu prea aveam de ce sa lesin, maimuta era ok. iar eu am fost super zen. frate-su a facut crizele de nervi ca el a invatat-o cica.... asa i-am zis sa taca si sa nu scoata o vorba s-a conformat
tare sedinta voastra de sleepover. bine ca oaspetele a fost ok

Mergi la inceput