Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

intre timp am facut cca 11 dolari as vrea sa-mi platesc din ei subscriptia pe luna aceasta.
Stie cineva cum sa procedez ?

Multumesc !

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

intre timp am facut cca 11 dolari as vrea sa-mi platesc din ei subscriptia pe luna aceasta.
Stie cineva cum sa procedez ?

Multumesc !

Ingrid si Cristi 9 ani

la Retail poin pool report, dai clic pe cash available si scrie acolo "To pay my Silver Gold or Diamond subscription with Available Cash "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

multumesc, litora !

Restul fetelor, cum stati ?
Selene, Andrecluj ?

Pup si spor !

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

multumesc, litora !

Restul fetelor, cum stati ?
Selene, Andrecluj ?

Pup si spor !

Ingrid si Cristi 9 ani

Cu placere !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
multumesc, litora !Restul fetelor, cum stati ? Selene, Andrecluj ? Pup si spor !Ingrid si Cristi 9 ani
Multumim de intrebare.Eu personal postez, am ajuns la 5,29 dolari.Ma tot intrebam ce inseamna ce scria Nadaflorilor acum cateva zile, ca se pierd punctele VIP dupa 90 de zile?? asta inseamna ca luam totul de la capat? Nadaflorilor , tu ai cumparat bid-uri? sau cei 30 de dolari au venit exclusiv din silver si din postari? O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

multumesc, litora !

Restul fetelor, cum stati ?
Selene, Andrecluj ?

Pup si spor !

Ingrid si Cristi 9 ani


Multumim de intrebare.
Eu personal postez, am ajuns la 5,29 dolari.
Ma tot intrebam ce inseamna ce scria Nadaflorilor acum cateva zile, ca se pierd punctele VIP dupa 90 de zile?? asta inseamna ca luam totul de la capat?

Nadaflorilor , tu ai cumparat bid-uri? sau cei 30 de dolari au venit exclusiv din silver si din postari?

O zi frumoasa!



Nina,mami de,

dolarii au venit exclusiv din postari (am optat pentru 5% la inceput, acum am setat la 50%)

pctele vip se anuleaza dupa 90 de zile, de aia ai setat la 80/20 cei 80% se duc pe biduri care cresc contul de vip point...dupa primele 90 de zile vei ramane in contul vip doar cu pctele vip obtinute din biduri

eu nu am cumparat biduri

am un singur afiliat..care nu cred ca va avea viata lunga...si nici contul meu... nu gasesc nici un argument pe care folosindu-l sa conving si alte persoane sa intre in sistem...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Buna fetele

Ce faceti?
Eu am aproape 7 dolari.Si eu sunt pe punctul de a renunta. Voi?
Hai dati un semn de viata.

O saptamana faina!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Eu merg mai departe in virtutea inertiei si doar pt ca imi pare cumva rau de tot timpul pierdut.

Da.. .este o super afacere, de 3 luni am cheltuit 30 de usd reali si am castigat 20 usd virtuali. Astept sa-mi recuperez banii si sa mai faca Elle ceva comisioane si apoi bye bye.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Eu merg mai departe in virtutea inertiei si doar pt ca imi pare cumva rau de tot timpul pierdut.

Da.. .este o super afacere, de 3 luni am cheltuit 30 de usd reali si am castigat 20 usd virtuali. Astept sa-mi recuperez banii si sa mai faca Elle ceva comisioane si apoi bye bye.

Mamica de Calin 26.11.2009

Pai cum ai cheltuit 30 dolari? Ai cumparat 20 de biduri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Eu merg mai departe in virtutea inertiei si doar pt ca imi pare cumva rau de tot timpul pierdut.

Da.. .este o super afacere, de 3 luni am cheltuit 30 de usd reali si am castigat 20 usd virtuali. Astept sa-mi recuperez banii si sa mai faca Elle ceva comisioane si apoi bye bye.

Mamica de Calin 26.11.2009


eu am cheltuit 20usd reali si am castigat cca 50 usd virtuali, 20usd ii astept azi sa intre in payza...sa vedem daca intra si cand... cu astia 20 as recupra in parte cei 20 reali cheltuiti (zic in parte, pentru am platit 11.5lei comision catre payza, 5 lei comision catre banca, 3.50usd comision catre zeek..apoi voi plati iar comision catre payza si catre banca...si mai vad eu ce :)) etc.)

Mergi la inceput