Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

ca sa poti cumpara bid-uri fara sa platesti din buzunar... ar trebui sa ai minim 10 dolari in "cash available" asa-i ?

Ingrid si Cristi 9 ani

nu cred, poti cumpara biduri de cati bani ai in cash available...am probat eu , dar fara sa finalizez, am acum 8.38 si am incercat sa cumpar 5biduri...se pare ca merge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

am incercat si eu sa cumpar, dar sistemul imi spunea ca trebuie sa cumpar minim 10 biduri, de cate 1 dolar bucata.

Ingrid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
La mine de 3 zile arata asa: 8:36:04 AM Retail Profit Pool Award for : 7/4/2012Retail Profit Share Resulted in an award of $3.01 with 100% in Repurchase. $0.00 in cash award, and 3 in purchased bids. 0.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00 7/4/2012 4:41:21 AM Retail Profit Pool Award for : 7/3/2012Retail Profit Share Resulted in an award of $3.16 with 100% in Repurchase. $0.00 in cash award, and 3 in purchased bids. 0.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00 7/3/2012 4:52:52 PM Company Pool Resulted in 3 VIP Points. You earned 3 VIP points from Paying Back Bid Advance On Customer 3.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00 Clar nu am inteles ceva, offff
pai daca ai setat 100% de aia... toti banii tai s-au dus pe biduri, bidurile sunt in """Bid Give ManagerGive Free Bids!""", de acolo trebuie sa le dai subordonatilor tai si atunci va creste numarul de vip de la 158.57 la 162.57...sau pe aici pe undeva...tu acum ar trebui sa ai in bid manager 9 cumparate cu cei 9 dolari castigati,...paritatea nu e de 1vip=1 bid ci de 1vip=2biduriNina,mami de,
Am setat la 80, nu la 100, azi a crescut la 167 fara sa fac nimic, iar la biduri imi spune ca am zero de dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

La mine de 3 zile arata asa:

8:36:04 AM Retail Profit Pool Award for : 7/4/2012
Retail Profit Share Resulted in an award of $3.01 with 100% in Repurchase. $0.00 in cash award, and 3 in purchased bids. 0.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00
7/4/2012 4:41:21 AM Retail Profit Pool Award for : 7/3/2012
Retail Profit Share Resulted in an award of $3.16 with 100% in Repurchase. $0.00 in cash award, and 3 in purchased bids. 0.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00
7/3/2012 4:52:52 PM Company Pool Resulted in 3 VIP Points. You earned 3 VIP points from Paying Back Bid Advance On Customer 3.00 158.57 0.00 0.00 $0.00 $0.00

Clar nu am inteles ceva, offff





pai daca ai setat 100% de aia... toti banii tai s-au dus pe biduri, bidurile sunt in """Bid Give Manager

Give Free Bids!"""
, de acolo trebuie sa le dai subordonatilor tai si atunci va creste numarul de vip de la 158.57 la 162.57...sau pe aici pe undeva...tu acum ar trebui sa ai in bid manager 9 cumparate cu cei 9 dolari castigati,...paritatea nu e de 1vip=1 bid ci de 1vip=2biduri




Am setat la 80, nu la 100, azi a crescut la 167 fara sa fac nimic, iar la biduri imi spune ca am zero de dat.






nu stiu, poate sistemul "da" bidurile automat cand faci 10dolari ptr biduri, poate mai are cineva parola contului tau.. tu ziceai ca sponsorul ti-a facut contul...ai schimbat parola?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

am dat retragere la o parte din bani. ar trebui sa ii primesc la 30.07.
si am schimbat optiunea la 80/20.

cred ca toate asteptam un raspuns referitor la vip points.
raspuns care intarzie...

va pup, spor in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

astazi situatia arata astfel:
Cash available: 3,77 USD
VIP Points: 175,09
Leftover change: 0,31 USD


La ce-mi folosesc punctele VIP ? Ce pot face cu ele ??

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen



La ce-mi folosesc punctele VIP ? Ce pot face cu ele ??

Ingrid si Cristi 9 ani

Eu din cate am inteles, bonusul zilnic este calculat in functie de punctele vip, cu cat ai mai multe puncte vip, bonusul este mai mare. Eu asa am inteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui litora

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen



La ce-mi folosesc punctele VIP ? Ce pot face cu ele ??

Ingrid si Cristi 9 ani

Eu din cate am inteles, bonusul zilnic este calculat in functie de punctele vip, cu cat ai mai multe puncte vip, bonusul este mai mare. Eu asa am inteles.


asa e, in plus dupa 90 de zile vip se anuleaza, daca vrei sa continui peste 90 de zile trebuie sa te preocupi sa iti cresti numarul de vip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Eu am o problema, poate puteti sa ma ajutati voi. Este vorba de unul dintre cei inscrisi de mine. La upgrade, nu i-am verificat contul pe payza, acolo scrie ca nu e obligatoriu, doar recomandat. I-am transferat din contul meu de payza bani si am platit upgrade-ul, cum l-am platit si la mine. Pe payza imi arata ca e finalizata tranzactia, totusi, pe zeek, inca figureaza ca free. care e problema?
Am cautat pe zeek ceva de ajutor, nu stiu, o adresa de mail la care sa scriu sa rezolv problema dar nu gasesc nimic. Stiti cumva ce trebuie sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Citat:
citat din mesajul lui litora

Eu am o problema, poate puteti sa ma ajutati voi. Este vorba de unul dintre cei inscrisi de mine. La upgrade, nu i-am verificat contul pe payza, acolo scrie ca nu e obligatoriu, doar recomandat. I-am transferat din contul meu de payza bani si am platit upgrade-ul, cum l-am platit si la mine. Pe payza imi arata ca e finalizata tranzactia, totusi, pe zeek, inca figureaza ca free. care e problema?
Am cautat pe zeek ceva de ajutor, nu stiu, o adresa de mail la care sa scriu sa rezolv problema dar nu gasesc nimic. Stiti cumva ce trebuie sa fac?



Intre timp s-a rezolvat problema, a devenit silver.

Mergi la inceput