Bv Alma,stefulici,aever,CRYSSAaa, addya!(60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

tzuky,eu ce sa fac?astept:P
nu am alta solutie.poate ca inca nu e pregatita sa iasa,oricum e mai bn in burtica!

andreea 40+ KARINNA-MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmamita spune:

salutare!

Alma, Aever, Stefulici - felicitari pt bebei, sa va bucurati de ei si ei de voi pana la adaaaanci batraneti.

Noi suntem ok, n-am disparut chiar de tot dar na - a venit varaaaaa si tre' profitat din plin! Am fost plecati in weekend - sambata la un baby shower-pool party, duminica la plaja, sapt asta mai prin casuta la racoare ca am avut 38-40 grade, deci nu pra "iesibila" temperatura.. Pe weekend aveam planificat camping, cred insa ca anulam -Ilinca are febra de azi-noapte si asteptam sa vedem ce e de fapt?..sper sa nu fie nik grav. Eu m-am rasfatat azi un pic la coafor si la o sesiune de cumparaturi, tre' sa fac ceva sa ma simt mai bine ca ma omoara kg astea!!!!!
Minunea mica e bine, grasuta, are niste falcute de-mi vine s-o muuuusc, sapt viitoare avem si noi prima vizita la pediatru.
Cam atat despre noi, duminica viitoare e marea mutare si va dati seama ca avem un chef de impachetat de da pe dinafara..

Pupicei fetelor dragi si bebeilor scumpici, hai Addyaaaaaaaa!

Cori, mami de Ilinca - 18 luni si Maya - puricel mic mic :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza fetelor!
M-am trezit cu un feeeeeling ca a nascut Addya!!! Hai Addya !

BB Eric astazi implineste 2 saptamani.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

la multe saptamani,luni si ani bebe eric!!!sa fi sanatos si sa le aduci numai bucurii parintilor tai!

era bine elena,sa fi nascut dar,nu....
azi il sun pe dr sa vad ce zice.adevarul e ca m-a durut burta noaptea trecuta...dar degeaba:(.

andreea 40+ KARINNA-MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Multumim Addya! Pup
Daca doare burtica inseamna ca nu mai e mult pana se sparge oul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

sper sa nu mai fie mult.acum simt o presiune in zona inghinala,ma gandesc ca poate e bebelina,poate s-a hotarat sa iasa si a coborat din casuta ei.

andreea 40+ KARINNA-MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

fetelor am o dilema:CARE ESTE DIFERENTA DINTRE PAMPERS PENTRU BAIETI SI PAMPERS PENTRU FETE?



andreea 40+ KARINNA-MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BelissimaEva spune:

Elena, la cat mai multe inainte! Bebe Eric sa-ti bucure viata o mie de ani!
Addya, habar am avut ca exista pampersi pentru fetite si baietei???!! Eu stiu ca sunt universali dar poate ma insel..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mamica super fericita si norocoasa de Dorian Andrei ~ 19.05.2012 ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BelissimaEva spune:

Asadar o sa avem si o "racusoara" in Odisee!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mamica super fericita si norocoasa de Dorian Andrei ~ 19.05.2012 ~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

si eu stiam ca sunt universali,dar azi am vazut pe emag pampers pentru fetite sau pentru baieti.
in ceea ce priveste zodia ,avand in vedere ca si eu sunt rac e mai bine asa decat sa fi fost gemeni

andreea 40+ KARINNA-MARIA

Mergi la inceput