** Delfinasi jucausi la a doua aniversare (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

La muti ani Denisa!!! Sa ai parte de tot ce-ti doresti!!! pup
La multi ani Vasi (sot de crispo)

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 31+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Crispro sanatate lui Vladut, off bietul de el, iar cu febra

Ainotna din pacate mai mult de o friptura la gratar nu poate manca la terasa, cu restul e mai complicat... Poate ne vedem in week-end daca sunteti la Cta! Cu Michelle nu am reusit sa ne vedem, am fost tot in contratimp si am mai avut si eu ceva probleme de sanatate .

Alice voi cand veniti la Cta?

Denisa parca nici nu indraznesc sa te intreb, dar totusi intreb - poate veniti macar tu si cu copiii+bunici?

Paula pana la urma cum e? Ne putem vedea, nu?

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Rody, sper sa va iasa cu casuta. E departe de unde stati acum?
Reparatiile capitale nu intra in grija proprietarului (ma refer la tevi, plata instalatorului, etc)?
A trecut Isa la cresa de la stat?


e in aceeasi zona casa, sunt legata de cartierul asta cel putin inca un an, ca am locul la gradinita de stat (din septembrie 2012 in iulie 2013) si Maria mai are un an la scoala la care e acum (de la 3 ani la clasa a VI-a inclusiv)

reparatiile da, ar intra in grija proprietarului, DAR... depinde de proprietar! si cum eu nu pot astepta sa-mi cumpere o masina de spalat peste o luna, cand prinde cine stie ce oferta pe undeva...o iau eu! ca pe proprietar il intere sa fie ieftina, pe mine ma intere sa fie cel putin clasa A, ca doar apa si curentul tot eu le platesc . si de zugravit am facut eu camerele cu model si culori, ar fi trebuit sa-i cer aprobare!! dar a tacut, ca ea nu vroia nici vopseaua s-o cumpere, d-apoi sa plateasca zugrav sau altele...

gata, fug la o ora de somnic




Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:

Laurika felicitari pentru si sarcina usoara in continuare!!!
Burticilor, mai puteti???? Ramona parca trebuie sa nasca prima, nu?

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 31+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

CriSN, noi deocamdata continuam cu tzitzi doar noaptea.... doarme f rau inca ziua, la cel mai mic fosnet se trezeste , trebuie sa-l pun pe mine sau sa il legan sa- si continue somnul.... Pai, daca-mi face Asa si noaptea o iau razna... asa, de bine, de rau noaptea bag tzitzi si am adormit la loc si eu si el...la gradi nush ce-on face cu somnul asta...


la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

LA MULTI ANI, Denisa! Sa fi sanatoasa, fericita, iubita si apreciata!

Sa-ti traisca sotul, draga crispro!



Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Denisa la multi ani!! Sa ai parte de multa liniste, sa aranjeze Dumnezeu lucrurile si sa fii fericita!!

Vasi la multi ani.... sotior de Cris, sa te bucuri de sotia ta minunata si de bucuria vietii voastre Vladut! Sa fiti sanatosi si frumosi!

Rodi bafta sa gasiti o casuta care sa va placa

Ainotna la multi ani pentru mamica ta! Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea si ea de voi multi, multi ani de acum in colo!



Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
30+ Mara Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Multumim mult fetele de urari! Sunteti asa dragute! Va pup tare si va servesc cu o felie de tort- visine cu cioco.

V e mai rau-39.7 febra. Are iar amigdalita ( a 5-a in 6 luni) si iar antibiotic, unul mai puternic, cu doza unica, 3zile. Si scaun moale, diareic, ca de obicei...

Ainotna, La multi ani mamei tale, cu sanatate si bucurii multe alaturi de voi.

Va pup pe toate, imi pare rau ca nu mai stiu ce vroiam sa zic fiecaruia...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Baby, Crispro, merci

Puiutz, hai sa ne vedem, sigur, sambata cel mai bine sau duminica dimineata la plaja poate?

Crispro, sanatate lui Vladut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_goga

Laurika felicitari pentru si sarcina usoara in continuare!!!
Burticilor, mai puteti???? Ramona parca trebuie sa nasca prima, nu?

Mami de Bogdan-Andrei(13.07.2010) si 31+ Elena

Da, da, asa stiu si eu, ca sunt prima. Ce sa zic, suport cu greu caldurile astea (pe maine se anunta 33 de grade), dar nu le suportam bine nici cand nu eram gravi, asa ca sunt obisnuita. Muuuulte lichide insa mancare nu prea imi vine sa mananc. Cirese, pepene rosu, nectarine, piersici...cam asta e meniul meu, iar seara o ciorba obligatoriu.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

31+

Mergi la inceput