Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Salutare mamici si fluturasi!!!

Sunt tare bucuroasa, ...am doua comp ok, si nu stiu de la care sa va scriu...plus doua carduri ok cu foto
Si inca o BOMBA, de ieri Ioana a inceput sa pasesca singurica cu pasi stingheri...dar o face....Azi vad din ce in ce mai bine....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

madutza..... UN LA MULTI ANI TRAIASCA CU DEDICATIE SI CU INTRZIERE....Sa fii sanatoasa si iubita!Te imbratisez cu mare drag si florii mii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

spiridusa, ....o ce veste minunata........... te felicit din inima
viss, ... Dumnezeu este cu voi. ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

pun o intrebare mai de payzan lol, dar mereu am fost curioasa, zuchinni sunt diferiti la gust de dovleceii nostri ?
Nu, gustul este acelasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara tuturor!
Intrasem sa mai citesc ce ati mai facut si sa va mai scriu despre noi dar nu ma lasa Duracell sa fac prea multe si drept urmare iesim inca o tura afara ,apoi baita si la nani. A plecat mama astazi si sunt mega trista...
Va pup pe toate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA!Sunt franta de oboseala, la mine sambata e zi de smotru si am de lucru nu gluma. YASMI e super ciorba de salata si azi am facut adineauri am savurat o portie, la noi nu se face ciorba de asta, dar familia a adorat-o desi erau reticenti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Yasmi ce am ras de pozna lui Lucas, si ce ai facut cu adidasi nu s-au stricat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Buna searaa,

Vin din bucatarie unde am satisfacut o pofta tare ciudata :))) mai mult sau mai putin de gravida. Am mancat pateu cu paine prajita. N-am mai mancat de o mie de ani...cred ca de cand eram insarcinata cu Cristi... asa bine ma simt acum!!

Cami, momentan sunt o rasfatata: stau cu soacra si calca si spala ea. :D Si uneori si gateste. Suntem cam ca la hotel. De pe 15 iulie ne mutam separat. Sa vedem atunci cata plaja mai fac. :)))))

Yasmi, Cristi e speriat de apa. De cand era mic, 6-7 luni i-am facut baitza numai in cabina de dus (avea un sezlong special pe care il puneam..), apoi statea in fundulet si il spalam si mai nou sta in picioare ca un om mare. Asta e situatia aici la socri si deci el nu e obisnuit cu multa apa in jurul lui. Si la mare s-a speriat printre primele dati cand am mers cand i-a venit un val peste picioruse si de atunci e nasol..nu vrea sa se apropie...am incercat cu piscina...aia a acceptat-o. Chiar acum seara cand am fost la plimbare, i-am cumparat colac din ala cu gauri pentru picioare. Sa vad ce-o iesi cu ala....:D

Va pup, o seara frumoasa!

Mami de Cristi (09.03.2011) si 4+

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Seara buna!

Nu am reusit sa mai revin astazi....in schimb am reusit acum pe seara sa atasez ceva foto(cam multe, atipic mie, ...nu le las mult, ..dar tot ma uitam peste carduri si am selectat repejor)
Am apucat sa privesc si eu foto in picasa.... ce sa mai spun??? sunt frumosi foc, sunt ai nostrii, cum sa nu ne mandrim?!

Va pupacesc pana una alta, somnic pufos si revin maine, ...sau luni. Sunt FRANTA!!!

AHHH ailed, ...sau cine pomenea de o reteta de covrigi?ma intereseaza...o puteti repeta?va rog!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Am pus cateva poze cu Cristi aici

Mami de Cristi (09.03.2011) si 4+

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput