Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Viss, Doamne ajuta, ca ati trecut si peste hopul asta, saracutul de el...pupam frumosul de Sergiu sa se faca bine repede, si tie mami, Bravo! pt putere, sa sti ca ne-am gandit la tine sa fie totul bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetele! YVY multumesc de raspuns, i-am dat o zi sper sa nu aiba nimic dar nu mai continui. vigantol ne-a dat sa luam 3-4 pic.

VISS of saracutul ce a tras, dar bine ca a trecut si ati scapat si de asta, sanatate multa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele, Andra isi da singura pampersul jos..... ar tb sa-i iau oala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Salutare si de la noi

Nu am mai dat de un car de ani pe aici si nici nu am mai citit ce s-a mai intamplat pe aici ...asa ca scuze

La multi ani mamicilor sarbatorite, la multi ani Madutza .

Vis recuperare rapida lui Sergiu ca acum am citit ceva de operatie..nu stiu exact de ce a fost operat, dar cred ca e dureros, mai ales ca el e asa micut...iar tie putere multa .

Sarcina usoara mamcililor gravidute, Alina, Pisuc, Spiridhusa, Lparlapara, bebei sanatosi si nastere usoara

Noi suntem ok, doar ca eu stau mai prost cu timpul. Anna creste frumos, se joaca cu sora ei, copiaza tot ce face Stefi, si vrea daca se poate toata atentia..Avem si o mica problema care posibil in viitor va necesita o operatie..hernie omblilicala (daca stiti ceva despre ea, sau despre operatie nu ezitati sa-mi spuneti) capatata dupa ce a inceput sa mearga...

Vad ca s-a trezit, merg sa ma ocup de ea ...
Va urez un wkd frumos.

Mami de printese!
Buburuza
Fluturasul
Povestea Printesucai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

"Într-o zi sotul vine de la serviciu si nu poate băga masina în garaj deoarece pe aleea spre garaj erau trântite bicicletele copiilor. Dă să bage bicicletele în garaj si găseste jeep-ul sosiei deschis si câinele plin de noroi întins pe bancheta din spate.Nedumerit, intră în curtea interioară unde vede copiii într-o baltă de noroi, piscina si ea murdară, copiii se stropeau cu furtunul. Îngrijorat, intră în bucătărie nu fără a observa că geamul de la usă era plin cu pălmute de ciocolată, clanta îmbrăcată în felii de suncă si gaura cheii înfundată cu un cârnat. În bucătărie curgea apa, frigiderul era deschis si continutul lui vărsat pe podea, farfurii si pahare murdare peste tot. Pe masă o baltă de suc , mustele roiau pe masă. Pe jos nu se putea călca altfel, decât pe mâncarea cătelului sau în continutul borcanelor de murături.Panicat si alb la fată, începe să îsi caute sosia prin toată casa. Era un vacarm de nedescris - televizorul si computerul erau date la maximum. Intră în baie unde prosoapele pluteau pe podea într-o baltă de apă si sulurile de hârtie igienică erau derulate prin cuier, prin cadă si pe mânerul de la usă.
În sfârsit îsi găseste sotia în ultimul dormitor relaxată cu o mască pe fată, bigudiuri în păr. Citea o revistă si asculta muzică cu căstile pe urechi. Cu un ultim efort, o întreabă ce s-a întâmplat. Ea îi răspunde:
- Îti aduci aminte când te întorceai acasă si mă întrebai ce am făcut toată ziua? Ei bine. azi n-am făcut nimic!"
sper sa va placa fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia
superb bancul
aviz sotilor amatori de astfel de intrebari si senzatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumph ce bine ca te-ai intalnit cu sara si ionyyyyyyyyy
super

viss ma bucur ca dai semnale din nou
sper ca imi raspunzi si mie cand ai timp daca ajungi vara asta pe la mare

eu sunt fericita
ca am apucat azi sa imi iau o pereche de pantofi corai pt botez
si mai vreau sa mai imi iau cel putin o pereche
si niste sandalute
sa imi fac plinul pt la anul cand voi merge la scoala
ca nu mi-am mai luat ceva de n ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetelor au aparut si la noi tantarii
pana acum am fost linistiti
acu nezapacesc seara
cel putin la mine in curte ca am si verdeata
offfffffff
da am niste castraveti frumosiiiiiiiii
si pastaile mi-au iesit frumos
la ardei nu prea le merge
da sper sa avem pt zarzavat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Viss, ii urez multa sanatate lui Sergiu, sper sa fie totul bine de acum incolo! Putere multa tie si pupici piticilor!

Habar n-am ce e cu Cristi de 2 zile, dar e mamos nevoie mare. Ma cauta tot timpul, e numai "ma-ma" si "ma-mi"...scump foc

Seara frumoasa fete dragi!

Mami de Cristi (09.03.2011) si 4+

Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Buna gagici.Bun bancul Delia:).M-a amuzat .

Madutza LA MULTI ANI si de la mine ptr.ieri.Eu intarziata ca de obicei...Dar asa sunt si in viata reala..O intarziata...Mereu ajung unde am treaba cu 5-10 min intarziere.In codul meu genetic punctualitatea nu a fost inscrisa.

Viss ma bucur ca aud vesti despre voi.Ma duc cateodata in parc la Tineretului si intru prin partea asta dinspre Brancoveanu si ma uit dupa voi ...poate v-oi nimeri vreodata..Este un parculet cu topogane tare frumos si colorat pe partea asta .Tu cred ca il stii...ca e aproape de tine...

Spiridusha felicitari pentru 2 liniute.

Cui si ce sa-i mai zic?Ca nu mai stiu care ce si cum...Aaaa ...ma gandeam sa experimentez ciorba cu salata a lui Yasmi dar sotul e reticent ..nu i se pare ca ar iesi buna ....O sa o fac oricum sapt viitoare sper..


Si sa va zic acum celor care mergeti pe litoral anul asta.Uitati ca am gasit un parc de distractii ptr.bebe:www.hotelcalifornia.ro/promotii.php?promotion_id=12" target="_blank">http://www.hotelcalifornia.ro/promotii.php?promotion_id=12

Este in Jupiter si au si babysitting gratuit.


Mergi la inceput