Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (22)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

anne ti-am refuzat invitatia de pe FB pentru ca eu nu stau in buc. dar as fi fost prima daca as fi stat asa ca eu astept poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

altesa asa era Rares...cuminte la drum de nu aveam nici o treaba cu el, cand avea 2 luni am plecat singura cu el la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alina, of, of, of...Sanatate multa!
Asadar, IOR sa fie, joi dimineata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

ALTESA am inteles, te asteptam cu drag altadata!

Sanatate multa la piticii bolnaviori sa se faca bine repede !!!!si multi lor.

Deci ramane pt joi intalnirea , super!
Eu o sa ajung pe la 8,30 in parc pt ca o sa ma aduca sotul cu masina , si apoi intra la servici.
Ne vedem la pauni ? eu nu stiu unde este biserica :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

In functie de programarea la fizioterapie cred ca voi veni si eu!
Ane biserica este cum te uiti peste lac de acolo de la pauni.
Se vede turla specific maramuresana.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexa_G

In functie de programarea la fizioterapie cred ca voi veni si eu!
Ane biserica este cum te uiti peste lac de acolo de la pauni.
Se vede turla specific maramuresana.


Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandru 22.02.2012



ok, o sa o gasesc eu, am timp.mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

Nu am inteles cum s-a ajuns la biserica dar eu propun la pauni sau pe aleea principala ca e mai usor de ajuns...pana la biserica tre sa stabati tot parcul si e obositor la ora aia, mai ales ca sunt multe fete care nu stiu unde e....noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Alina, poze de la serbare nu de dai? Cred si eu ca ai plans

Eu din pacate nu ajung la intalnire si tare mult as fi vrut sa vin. Mi-am facut programare de cateva zile la coafor la vopsit si nu pot sa aman caci imi fac ceva mai complicat, imi schimb nuanta la par. Am mari emotii caci sunt bruneta din clasa a 10-a si nu stiu cum o sa arat, dar m-am plictisit asa de tare si am nevoie de o schimbare. Si-a mai facut cineva decapaj?

Si o intrebare bebeluseasca: de cate ori mai fac caca ai vostri, pe zi? Al meu a avut o perioada constipacioasa si facea la 3 zile , acum face cam de 3 ori pe zi si destul de molicel, cateoadat cjiar mai apos si nu stiu daca este ok sau nu. La voi cum se prezinta situatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izish83 spune:

olishka-si eu mi-am schimbat culoarea la botez. Eram saten inchis si m-am facut ciocolatiu deschis de tot. Mi-a facut decapaj k altfel nu se putea. Mi s-a parut ok. Faza este k iti usuca parul si trebuie sa folosesti apoi masca hranitoare sau balsam pt par, k altfel se incalceste. Oricum nu se compara cu decoloratul. Bafta.
Sanatate multa pt bebeii bolnaviori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Denisa, pt fetele care nu stiu unde e parcul, biserica e un punct de reper super ok. Asa este, e mult de mers pana la pauni, dar daca ele nu stiu...pt mine e ok oriunde, cred ca si pt Ligia. Ramane sa stabiliti astazi cu certitudine.
Olga, si mie imi pare tare rau ca nu vii, mi-ar fi placut sa ne revedem. Si...ma cam superi. Dupa ce ca arati ca o gazela, mai vrei sa dai jos si 8kg...De unde naiba sa le mai dai, n-ai vazut ce picioare ai??? Legat de kk...al meu face o data pe zi. Stiu ca-mi spunea pediatra cand era mai mic si-l alaptam ca e ok sa aiba si 6 scaune pe zi, dar nu stiu cum e ok la varsta asta si nu stiu daca nu e si in functie de alimentatie...

Mergi la inceput