Robert Negoita - candidat la primaria sectorului 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Dalia, in sondajele respective, pe mobil, ti-au cerut adresa si alte date personale?
Revin pt. ca imi dau seama ca probabil ai in aceasta retea net-ul si tv-ul.Asa au obtinut adresa.Dar mobilul?
Deci astia de la RCS-RDS, sau cum s-or numi, cu asta isi rotunjesc veniturile!Dar imi este greu sa cred pt. ca ii isterizeaza pe cei de la Antene!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

Sondajele au fost pe telefonul fix (RDS) si smsurile pe mobil (Vodafone).
Nu imi amintesc sa fi cerut date personale, si cred ca mi-au pus direct intrebari in legatura cu primaria de sector, deci cand m-au sunat pe telefonul fix stiau ca locuiesc in sectorul 3. Asta e, trebuia sa iau atitudine atunci, acum e tarziu, nu am bagat in seama pentru ca mi s-a parut absurd sa castige R. Negoita

Macar smsurile nu au fost trimise cu numar ascuns, dar le primeam de pe numere diferite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Am vazut o discutie privitoare la sondaje.
Parerea celor care dezbateau problema a fost ca aceste sondaje sunt facute special, in folosul unora (sau altora) si ca pot influienta decizia electoratului cu pana la 20%.
Asa ca nici vorba de ideea de sondaj.
Doar manipulare.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Auzi Rufus, cand m-am dus la votare, singura pt. ca sotul meu a zis ca nu are de ce sa se oboseasca,, era unu' cu chestionar pt. sondaje, care cand m-a vazut ca citesc cuminte cap-coada toate buletinele prezentate ca model, m-a evitat evident pt. nu mai era nimeni pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

hmmmm... din pacate s-a produs schimbarea in sect 3
Nici eu nu il pot suferi pe omul asta, de cand am aflat de scandalurile legate de proxenetism.
N-am votat in sect3, ca locuiesc in alt sector, insa nu l-as fi votata pe individul asta nici sa ma tai

Marina, in sectorul 2 este primar Neculai Ontanu, care te rog sa-ti masori cuvintele , este de la UNPR nu de la PSD , domnule A fost la PSD dar si-a schimbat orientarea politica
In sectorul 1 e Chiliman-PNL

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Proxenet, analfabet si pedofil.
www.hotnews.ro/stiri-esential-13344011-exclusiv-inca-complex-rezidential-construit-fratii-negoita-are-probleme-majore-fara-protectie-antiincendiu-fara-paratraznet-apa-ploaie-infiltreaza-pereti.htm" target="_blank">Acum si criminal.
Caci este o crima sa vinzi cu BUNASTIINTA case si blocuri fara hidranti, fara paratrasnet (!), cu multe defecte de constructie, construite cu materiale de cea mai proasta calitate samd.

Poate se mai gandesc fraierii care au inghitit hartia igienica "Ring" pe cine au ales sa le gestioneze cartierul. Pe unul care si-a batut joc in ultimul hal de propriul complex rezidential, construit oricum pe o groapa de gunoi. De catre un gunoi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Capcaunule, din fraierii aia fac parte probabil si cei ce au cumparat apartamente langa o groapa de gunoi, fara sa aiba probabil curiozitatea sa ceara o carte a constructiei...

Apropos, elementele alea de paratrasnet sunt scumpe rau - fara gluma acum. Stiu fiindca la casa am avut nebunia sa ne punem si asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ch_dana
Apropos, elementele alea de paratrasnet sunt scumpe rau - fara gluma acum. Stiu fiindca la casa am avut nebunia sa ne punem si asa ceva.

Stiu. Mai mult chiar, pana nu demult biluta din varful paratrasnetului era din ... platina!

Dar ce-o fi mai scump pentru sponsorii lui Negoita (aka locatarii din complexurile lui "rezidentiale"), paratrasnetul sau viata?

Mergi la inceput