Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (9)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Ma mai Cami, preturi fff mari, intradevar rochia de 2800 era din matase naturala, dar totusi este muulte prea mult. Plus ca nu era o rochie ca de nasa ci doar o rochie eleganta de seara. In toamna fina mea a dat 1400 ron pe o rochie de mireasa superba, iar eu acum la nunta cumnatului..unde sunt un invitat oarecare nu vreau sa dau mai mult de 1000 ron MAXIM..si asa parca e prea mult...sper doar sa-mi gasesc ceva sa-mi placa. La nunta din toamna unde voi fi nasa vreau ceva mai mult, dar clar tb sa ma ocup de asta din timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Pup fetele! Strumphy deja ati ajuns la destinatie...va pup, distractie la maxim!viss- recuperare rapida, Dumnezeu sa va aiba in paza! Ailed- ai dreptate, frumos ai mai spus-scris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Madutza, esti atat de frumoasa, ca si um sac de-ti tragi pe tine tot frumoasa ramai...sigur iti gasesti ceva pe gustul tau... Imi pare rau ca nu pot admira si eu foto...sunt convinsa ca printul tau cristi a fost un scump.pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Yvyana- dragutele de voi, tare te mai inteleg...si i are astfel de reactii, nu atat incat sa ma determine sa-i dau ceva...chiar, cat nurofen sau paracetamol se mai da acum ptr ei? Pup sa-i iasa odata caninii...desi, nu poftesc atat de repede...obraznicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ieri am facut ptr prima data paine de casa ioanei...inainte sa vina ea pe lume faceam regulat pana am spus stop, se papa toata si repede. Ei, ieri am reluat obiceiul...statea ioana cu painile in fata si ciugulea ca un pui..chiuia..era toata numai zambet, ...dar a mancat ceva... Nu va avea la dispozitie asa cantitate zi de zi, dar ieri imi venea sa o bag intre paini si sa o pap cu totu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, nici eu nu mai fac paine de casa... ca e calda si buna si se vede pe cantar... si barbata-miu nu se lasa pana o termina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Mandreeac- sa poarte rares sandalutele sanatos. Fain pret! Ai grija de tine mai mult, nu mai sta seara tarziu...dormi cand doarme rares...puuuuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ailed, te pup! Asa rau imi mare ca nu pot vb cu voi mai des...ma chinui de pe porcaria asta de tel...bun si asta pana la urma, las ciocu mic. Ai dreptate cu painea, ne antrenam sa mancam mai putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Doream sa va intreb de unde cumparati, comandati chilotei speciali ptr bb la apa-mare. De pe net as putea, cine stie?vreau si eu...multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ce periute de dinti mai folositi ptr bb? Periuta degetar mai foloseste cineva?nu mi se pare f eficienta...cat ar trebui sa dureze periajul la bb...i plange numai cand ma vede...

Mergi la inceput