FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 21

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

buna dimineata ,
multumesc pentru mesajele voastre si pentru incurajari!
Amalia, am vazut ca la Atena FIV-ul cu ovo donate costa 3300 euro.
Ce costuri mai sunt in plus?

pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimmi !
ce faceti fete dragi ati baut cafeluta ?va poop pe toate si va doresc sa aveti o zi frumoasa si linistita
Transferul de blastocisti este considerat a fi un tip de transfer mai natural decat procedura de transfer a embrionilor din ziua a 3-a. Aceasta deoarece embrionul in stadiul de blastocist este implantat in uter aproape in acelasi moment in care ar fi intrat in uter daca sarcina ar fi fost naturala. Din contra, in timpul procedurii de transfer de embrioni de ziua a 3-a, embrionii sunt plasati in interiorul uterului intr-o perioada in care ei in mod normal se aflau inca in trompele uterine. Exista convingerea ca asteptand suficient timp pentru ca embrionul de transferat sa ajunga in stadiul de blastocist, o femeie are mai multe sanse de a ramane gravida.


amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fumi biletele de avion care costa 165 de euro dus intors cazarea care este in jur de 50-60 nu stiu sigur de cazare dar ma pot interesa sa fie linga clinica spermograma sotului cu congelare care costa 90 de euro si depinde de ce analize ai tu facute daca ai RH grupa de singe HIV hepatita anticorpi cele mai inportante dar in principiu cred ca vei ajnge cu tot la 4000-4300 da mi mai multe detali daca mai ai de facut alte analize din ce ai auzit aici la fete si iti spun

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

http://www.booking.com/hotel/gr/areos.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fareos.el.html%3Flabel%3Dgog2
Fumi uite hitelul asta este de 3 stele la distanta de 7.5 km de clinica si costa cam43 de euro pe noapte in camera de 2 persoane am pus in perioada iule

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

Amalia, multumesc!!!
esti o dulce si TREBUIE sa te gravidesti cat de curand!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

ultimele analize pe care le-am facut sunt de anul trecut din 10.10.2011, care mi-au iesit destul de bune ( dupa un tratament naturist numai din plante). uite mai jos rezultatele din ziua a 3-a de ciclu ( 10.10.2011)
FHS= 16.54 mUI/mL (a scazut de la 29.78 din 19/06).
LH= 8.66 mUI/ml
Progesteron= 3.7 nmol/L
Estraradiol= 225.2 nmol/L
Prolactina= 258.2 uUI/ml
Nu am mai repetata AMH-ul deoarece m-am gandit ca nu are rost la valoarea <0.1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

fumi musai sa ne gravidim toate si sa deschidem topic de grvidute cu ovo donate
ma fetelor da pe unde umblati voi doar eu si fumi suntem aici ?Sper si anuntat lipsa dar voi celelalte burticute unde sunteti


amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorinta2012 spune:

Dragele mele
Iata si datele nele pentru prima pagina

Dorinta2012 - 36 ani. AMH 0.24 ng/ml. mutatie MTHFR C677T pozitiv-homozigot PAI-1 4G/5G programata la Reprofit Cehia 12 iunie 2012 - embrioni donati. Tratament actual: Estrimax Utrogestan Clexane 0.4 Magne B6 Femibion Aspenter

Va pupic pe toate! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

Matusico, la ce companie ai gasit bilete de avion la 165 euor?
mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

http://www.olympicair.com/Home.aspx?a_id=549&gclid=CKb18oiwvrACFQpd3wodaj3nqQ

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput