FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 21

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Da, royal jelly e perfect, e laptisorul de matca
Doze nu stiu sa spun ca difera concentratia in fct de producator, trebuie sa scrie pe prospect



Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Farmacista mea mi a dat de 500 mg a zis ca este doza cea mai buna ca sa nu iau mai multe pastilute pe zi scriepe cutie in engleza bumble pawre health ma simnt excelent de cind le iau le iau cam de 2 luni si acum cind m am mai lasat si de fumat mai bine

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Telli hai mai zine si tu despre puiuti nu ne mai scri deloc ne ai parasit sau ai greturi sper sa fi bine si totul sa decurga cum trebuie poop burtica vesela

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dubinaus spune:

Fete dragi, buna seara.

Sper ca sunteti cu toate bine. Doamne, da cit de multe suntem :)).

Zilele trecute mi-am testat sotul sa vad ce zice de FIV cu ovocite donate... stiti care a fost raspunsul lui??? Pai si gaina cloceste oua straine, dar toti puii o considera mama Dragutul de el...

Apropos, vroiam sa va intreb ceva... stici cumva ce mai face Apalina? Mie mi s/a facut dor de ea.

Dupa mami_vreau, am impresia ca a fost urmatoarea graviduta.

Va cuprind pe toate

Dubinaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Dubinaus

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

fetelor nu imi vine sa cred ca nu mai fumezi si nici nu imi lipseste mai am puin si fac 2 saptamini

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dubinaus spune:

Hi, hi, hi, Bravo matusica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Multumesc frumos Smaick, mi-ai risipit toate indoielile... asa ramane deci. Ma temeam ca Student Agency sa nu fie punctuali si sa mai stau cu inca un stres.
Mersic pentru raspunsuri.. deja mi se limpezesc apele
Va pup cu drag!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Brigit tu stii ca toate bubele de pe lume s-au lipit de mine de aceea mi-e frica sa nu am si gena aia. Ma bucur tare mult pt tine, ma faci sa cred din nou in DD.

Fetelor o sa lipsesc 2-3 zile.

Pt prima pagina:
Info transport, avion (Buc-Viena)+autocar(Viena-Brno) aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=172899&Reply_ID=7442209

Multumim Smaick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella43 spune:

wow cat ati scris intr-o singura dupa-amiaza, imi place cand sunteti active.

DORINTA tu esti urmatoarea, endo dupa mintea mea cea creata zic ca e bunasi mai creste pana saptamana viitoare.
mult succes in a-ti indeplini visul.

BRIGIT stiu ca sarcina gemelara e mai complicata si grea dare si foarte frumoasa si cand mai ai si pereche e de vis parerea mea. Ma bucur ca esti bine, ca sunteti bine, usor usor trece timpul si in curand i-ti vei tine puiutii in brate.

BICHI iubita nu te ingrijora din orice, fiecare organism e diferit, oricum trebuie sa fii f atenta si la orice senzatie diferita de normal e bine sa mergi la doctor, e bine sa ai un medic care te primeste oricand si fara programare nu cum se intampla de obicei in italia numai cu programare....

APALINA, LOOANA, ALINA-ALBA pe unde sunteti mamicilor mai intrati pe la noi sa ne spuneti de sanatate.

toate fetele

Mergi la inceput