Scolari de Iulie - August 2004 * (99)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Salut....pana pune Kim pozele va las io niste pozici cu mandra medaliata si cu spectacolul de final de la teatru de la palatul copiilor,a fost super,au pus in scena 3 povesti si au fost trupa improvizorilor in negru
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/distractie%20in%20asteptarea%20vacantei%20de%20vara/#!cpZZ3QQtppZZ24
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

editat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
felicitari graduatilor care au primit medalii, diplome si au avut serbarea!
la noi e miercuri
o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Feliciatri, frumoase toate pozele
Si noi miercuri avem serbarea.

Spor la lucru tuturor

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Felicitari absolventilor de clasa I si medaliatilor!
Olivia, super Luca in vesta si cu caciula!
Ioana, tare interesant se vede in imagini piesa de teatru!

Noi avem maine amandoua serbarile. Dimineata serbarea Oanei la gradinita iar seara serbarea Mariei la casa de cultura (am facut decorul, dupa ce il montez azi va fac poze...)

Sa avem o saptamana minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza....de azi fix in 3 saptamani intru in vacanta....noi avem abia joi serbarea...
Kim faine poze de la serbaremie imi place cum arata Uka cu ochelari,seamana cu Harry Poter
Cristalina asteptam pozele cu decorul
hai sa avem o zi faina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Felicitari celor ce au primit medalii si celor ce au avut serbarea!

Si noi avem tot joi serbarea. Tudor are rolul abecedarului, are de invatat o tona de poezii si e foarte patruns de responsabilitatea pe care o are. N-a mai avut niciodata asa un rol consistent. sa vedem cum o sa se achite de el.

Le intreb pe mamele de baieti cum ii imbracati la serbare (l-am vazut doar pe Luca in poze): cu pantaloni de stofa, camasa alba, papion/cravata? sau mai lejer? Am o dilema...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Pantaloni scurti beumarin de stofa subtire (noroc de delegatiile mele multe, ca in Romania nu am gasit asa ceva) si camasa alba. Tinita obligatorie conform cu ce spune doamna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

este la Waikiki pantaloni pana la genunchi de stofa subtire, bleu marin, si albi. in set cu un tricou polo cu dungi, doar 53 de lei setul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Cum lipsesc, cum gasesc multe pagini de recuperat... maine avem si noi serbarea (si scoala si gradi) de la ora 17 - toata familia e emotionata!

Fug sa vad pozele voastre...

Edit, vazut pozele cu Luca la serbare si cu Mariuca plina de medalii!! Felicitari!!

Mergi la inceput