Strugurasi de Sept-Oct 2011 *60*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Neatza

O cafea aburinda, tare?

Am citit in fiecare zi si ziceam ca raspund dar na..nu mai apuc ca pe mine ma da sotul de la calculator na doua

Rach, condoleante

Laliiiiiiiiiiii pai autostrazile ? sunt in reparatie?

ayan, pe 4 iunie a facut primii pasi singur...mai tarziu, in aceeasi zi, a mai facut cativa si a cazut, nu s-a lovit deloc ca l-a prins indi intr-o secunda , dar s-a speriat si acum nu mai vrea sa stea nici singur in picioare:(, i-a pierit curajul...

AM fost cu el la dr la control si se uita ing at si zice aa nu i-a trecut rosul in gat, ca i-am dat biseptol,sia f sot slab, si ii mai dam augmentin acuma..eeeee uite ca io nu i l-am dat, pt ca mai fetelro,copilul nu are nici un simptom..absolut nimik nimik, s atunci cum sa ii dau eu..am mai vb cu fetele pe afara si mi-a zis ca dr la care merg cu ayan nu este de ajuns, pt ca de fapt, este medic de familie,si ca trebuie sa caut un pediatru..eu chiar nu mai am incredere in ea delco sia tucni e foarte nasol...plus ca ayan mi se pare ca are fontanela mare inca..cam cat un banut de 50 de bani, la voi ucm mai e ?

ru nu pot sa il fac pe ayan sa pape doua feluri der mancare la pranz, adik o ciorbita si piure de exemplu,daca papa ciorbita nu mai vrea piure.

azi vin niste prieteni pe al noi si inca mai am treaba,si nu am chef, doar vroiam sa ma relaxez

un weekend minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

cap nou

Mergi la inceput