Ursuleti & ursulete de novdec2010(3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui eliza_cri

fetele

danaint si Ramo_P LA MULTI ANI! [s] sa fiti sanatoase si la punga groase


.........
[b]stelele mami

Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania



Vai, rusine sa-mi fie!!! de asa mult nu am mai intrat pe-aici....


MULTUMESC MULT DE TOT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

buna fetele

maritza
strategii de somn chiar nu stiu ce sa iti spun. la noi a mers usor de prima data. eu zic ca poti sa faci trecerea si cu lapte la pranz dupa care il vei scoate treptat, gen ''numai este la papat catelul'' sau ce alt animal cunoaste si iubeste.

Mirunam LA MULTI ANI! sa fi sanatoasa si sa ai numai reusite

gianni
la noi stiu sigur de la o fata care numai ce a intrat in concediu crestere copil daca aplica pentru partea cu 1 an sunt obligati sa ii tina postul, daca opteaza sa ia 2 ani ii retin postul numai un an dup care il scot la concurs

de pe la noi am reusit am pus crucea a iesit foarte frumoasa are un ingeras pe ea, o inumioara e frumoasa foc, am pus si gardul vine bine, am plantat si alte flori intrucat care era trecusera, acum sper sa se prinda. am cumparat si hainute si incaltaminte si prosop si pampersi si paturica. mai avem de luat sapun, sampon , sa vorbim cu popa sa vina sa sfinteasca crucea si cele pentru pachete cumparaturile.

pe acasa ionu mi-a facut o criza de fiere urat de tot in sensul ca umblam pe la 1 noaptea prin oras dupa o farmacie si nu am gasit chit ca era o farmacie de garda, la spital nu merge ca nah are numai idei imbecile bagate de parintii lui in cap, cateodata am impresia ca e paduroi trait si crescut acolo. apoi am fost tras o masea care ma tot chinuise dinainte de inspectia la clasa, apoi am facut o indigestie urata de tot si acum il tratez pe dimi de un rosu in gat. in fiecare an perioada asta asa e, ne omoara caldura asta si de aici toate prob aferente sanatatii. eu o tin cu curaj si stiu ca imi zicea cineva acolo unde nu e durere, nici Dumnezeu nu e.

sper ca sunteti sanatosi si sanatoase oripeunde ati fi, ca va simtiti bine si toate functioneaza asa cum va doriti. va pupam si va imbratisam

edit > cu intarziere Joy21 LAMULTI ANI! iti doresc multa sanatate si impliniri

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

m-am titularizat
luni aflu si la ce scoala, oricum in oras....am scapat de naveta si nervi
ii multumesc Bunului Dumnezeu, bunatatea lui e nemarginita




stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Felicitari Eliza! Super veste!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letzy81 spune:

Felicitari Eliza!
Ma bucur tare mult pt tine!

Am fetita mare!Ieri a plecat cu tati-sau la tara si era tare nerabdatoare sa iasa pe usa,imi tot trimitea pupicuri prin aersi imi tot facea pa!pa! L-a ajutat pe tati ei sa care bagaje,tare mandra sunt de puiul meu mare.
A devenit mult mai intelegatoare,mai linistita si foarte atenta la explicatiile noastre,foarte iubitoare.S-a schimbat tare mult puiul meu iubit.Azi,mai tarziu ajung si eu la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

multumesc fetele

am reusit sunt la scoala de langa blocul meu max. 5 min pana la ea si peste drum am gradinita si cresa!!!! sunt super fericita




stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Felicitari Eliza. Dumnezeu te iubeste...meritai sa fi fericita si sa ai cat mai mult timp pentru comorile tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

marutza


LA MULTI ANI! de Sf. Maria celor care isi serbeaza numele,sanatate si numai reusite

stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heidy spune:

Bravo Eliza!!!!

Ce bine suna: 5 minute de scoala si cresa!! Bravo!!

Elfica ... hai si tu la apel. Cum te mai simti cu sarcina? Ce nazbatii mai face Iulia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

ohoooooo!!!!!! Eliza super veste!

Super, super, super la 5 minute!!! Are Marutza dreptate Dumnezeu te iubeste, va iubeste!

Mergi la inceput