Bravo Rocsy! Flori de liliac mai-iun-2010 ( 13 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Am facut cafeaua.
Aka eu sper sa vin la intalnirea cu Mary,insa pe Sebi il incearca o raceala de marti.Sper sa-i treaca pana sambata si sa ajungem.
PS:pentru noi nu ar fi problema de 2 mucisori,ca oricum iesim afara,dar nu as vrea sa imbonlavim si alte floricele
Nicooooooooooooooooo unde esti?



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Salut 1

Voi mergeti la intalnirae DC , eu o trimit pe Sofia la circ cu dl. tati ... sunt curioasa ce va iesi .... eu nu o vad stand cuminte pe bancuta si priviind animalele ci mai de graba fugind spre ele si tragandu-le de coada . Am vazut afisul astazi, l-am sunat pe Florin si i-am zis sa isi aleaga o zi +/- prieteni cu alti copiii si sa duca mandra la circ; m-as duce si eu dar sigur nu as rezista pe bancutele incomode, asa ca mai bine stau acasa si o astept pe Sofia cu povesti noi din lumea circului !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si 35+ Maria Natalia ( AMR 27 de zile )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!

La multi ani Karina!!
La multi ani Ramona!!


La multi ani tuturor copiilor,floricele de liliac sau nu!
Sa aveti copilarie minunata,si viata usoara cu sanatate si impliniri pe toate planurile!!!!




Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Rocsy super ideea cu circul
Cred ca vom merge si noi maine



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna seara!

La multi ani, tuturor copiilor!

Va servesc si cu o felie de tortulet, facut de mine.




ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

La multi ani, Karina Florentina!
La multi ani, Eva Ramona!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
www.toane.ro/wp-content/uploads/2010/10/cafea.jpg" target="_blank">Cafea
Rocsy cum a fost la circ?

La multi ani:
Livia-Miruna
Luca
Alex
Cristina
Alexandra




Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna!

Multumim pt cris!

LA MULTI ANI, Livia Miruna!
LA MULTI ANI, Luca Octavian!
LA MULTI ANI, Alex Matei!
LA MULTI ANI, Cristina Alexandra!
LA MULTI ANI, Alexandra Ioana!


LA MULTI ANI, anouk3!


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Salut !

Desi pe afis spuneau initial ca vor avea spectacole din data de 01-10 iunie, au modificat datele si vor fi spectacole incepand de maine ... cred ca nu isi luasera autorizatiile si au fost nevoiti sa isi amane spectacolul ! A luat Florin bilete dar a zis ca vor merge mai la finalul saptamanii in speranta ca nu o sa mai ploaie atata si nu o sa mai fie "mocirla" pe jos ( exact asa s-a exprimat ca pe mine m-a pufnit rasul). Acum treaba lor, oricum pana la urma vor merge indiferenta daca e mult noroi, pardon "mocirla" sau nu pe jos .

Livia-Miruna
Luca
Alex
Cristina
Alexandra

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si 35+ Maria Natalia ( AMR 22 de zile )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Prea multa liniste pe aici !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 ) si 35+ Maria Natalia ( AMR 22 de zile )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput